Desc

11 elementów

na stronę
  1. Dostawa gratis
  2. Dostawa gratis
  3. Dostawa gratis
  4. Dostawa gratis
  5. Dostawa gratis
  6. Dostawa gratis
  7. Dostawa gratis
Desc

11 elementów

na stronę

Witryny wiszące

Witryny wiszące to meble idealne do małych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na duże meblościanki. Można je także umieścić w dużym salonie, w połączeniu z innymi nowoczesnymi meblami – komodami, szafami, szafkami RTV. Witryny wiszące wyróżnia przede wszystkim elegancja – dzięki nim wnętrze będzie prezentować się jeszcze bardziej wyjątkowo i luksusowo.

Witryny wiszące mają przeszklone szafki, w których można wyeksponować ciekawe dekoracje, ozdoby czy rodzinne pamiątki. Wykonane są z płyt o wysokim połysku, dzięki czemu rozświetlają wnętrze i sprawiają, że pomieszczenie staje się optycznie powiększone i przestronniejsze.

Witryny pokojowe wpisują się w nowoczesny nurt wnętrzarski – proste formy, minimalizm w zdobieniu, wysoki połysk, efektowne przeszklenia i podświetlenia LED.

Eleganckie witryny wiszące z naszej oferty sklepowej wyróżnia perfekcyjne wykonanie, a także nowoczesna stylistyka. Te przeszklone meble, wykonane w wysokim połysku, pięknie wkomponują się we wnętrza w stylu glamour. Wersje matowe wpiszą się idealnie w nowoczesne wnętrza. To wyroby meblarskie, które mogą znajdować się, zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i biurowych. Doskonałe wykończenie z udziałem hartowanego szkła, obrzeża ABS czy listew ledowych, sprawia, że witryny wiszące można zliczyć do ekskluzywnych mebli.

Witryny wiszące są częścią składową niezwykle wysmakowanych zestawów mebli, dostępnych w naszym asortymencie, ale mogą również być używane osobno. Ich atrakcyjna forma i nowoczesna stylistyka sprawiają, że cieszą dużą popularnością wśród naszych klientów. Witryny wiszące z naszej oferty to meble przeszklone o bardzo wysokiej jakości, ale i korzystnej cenie, która nie obciąży domowego budżetu. Te wyroby meblarskie to wyjątkowa estetyka i staranne wykończenie, które zachwycają i zachęcają do zakupu tych produktów. Dzięki przeszkleniom wykonanym z najlepszej jakości szkła nadają wnętrzom lekkości.

W ofercie posiadamy:

To Top