Desc

Produkty 1-8 z 19

na stronę
 1. Komoda II Wonder biała
  Cena promocyjna 499,00 zł Normalna cena 999,00 zł
  Dostawa gratis
 2. Komoda II Wonder biała z oświetleniem
  Cena promocyjna 599,00 zł Normalna cena 1 099,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Komoda III Wonder biała
  1 399,00 zł
  Dostawa gratis
 4. Dostawa gratis
 5. Witryna Phantasy Biała
  1 199,00 zł
  Dostawa gratis
 6. Dostawa gratis
 7. Witryna Phantasy Czarna
  1 199,00 zł
  Dostawa gratis
 8. Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 19

na stronę

Witryny stojące

Witryny stojące o wysokim połysku to elegancka i nowoczesna propozycja dla miłośników najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Witryny pokojowe stanowią dekorację wnętrz, a także pełnią funkcję praktyczną – pojemne szuflady i szafki pomieszczą wszystkie potrzebnych rzeczy.

Nowoczesne meble do salonu - witryny stojące i regały

Na estetykę witryn do salonu wpływa wysoki połysk mebli, przeszklenia z podświetleniem, przestronne półki na dekoracyjne przedmioty typu figurki czy pamiątki. Witryny stojące wchodzą w skład meblościanek nowoczesnych i dzięki uniwersalnemu designowi łączą się z meblami z innych kolekcji – komodami, szafami.

Witryny stojące są wyrobami meblarskimi, które zachwycają jakością swojego wykonania, nowoczesnym wyglądem, jak również wykończeniem na wysoki połysk. Produkty te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Meblami wpisującymi się w aktualne trendy wykończeniowe są witryny stojące, utrzymane w kolorze połyskującej czerni lub bieli. Wyroby te mogą znaleźć się w domowych salonach. Zaletą proponowanych przez nasz sklep internetowy produktów, do których zaliczają się witryny stojące, jest przede wszystkim ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ich codziennej, intensywnej eksploatacji.

Stylowe witryny stojące mogą być elementami wyposażenia salonu zaaranżowanego w stylu glamour, jak i w nowoczesnym. Produkty te posiadają wiele funkcjonalnych schowków, dzięki czemu z łatwością pomieszczą one przedmioty codziennego użytku, jak również dekoracje, pamiątki czy oryginalne wyroby rękodzielnictwa. Piękne witryny stojące z naszej stałej oferty, można w prosty sposób czyścić, z pomocą specjalistycznych preparatów dedykowanych temu celowi. Wyroby te są bardzo łatwe do montażu i demontażu.

W ofercie posiadamy:

 

To Top