Desc

18 elementów

na stronę
 1. Komoda II Wonder biała
  Cena promocyjna 499,00 zł Normalna cena 999,00 zł
  Dostawa gratis
 2. Komoda II Wonder biała z oświetleniem
  Cena promocyjna 599,00 zł Normalna cena 1 099,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Komoda III Wonder biała
  1 399,00 zł
  Dostawa gratis
 4. Dostawa gratis
 5. Witryna Phantasy Biała
  1 199,00 zł
  Dostawa gratis
 6. Dostawa gratis
 7. Witryna Phantasy Czarna
  1 199,00 zł
  Dostawa gratis
 8. Dostawa gratis
 9. Dostawa gratis
 10. Dostawa gratis
 11. Dostawa gratis
 12. Witryna stojąca SUN Czarna
  Cena promocyjna 559,00 zł Normalna cena 759,00 zł
  Dostawa gratis
 13. Dostawa gratis
 14. Dostawa gratis
 15. Dostawa gratis
Desc

18 elementów

na stronę

Witryny stojące

Witryny stojące o wysokim połysku to elegancka i nowoczesna propozycja dla miłośników najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Witryny pokojowe stanowią dekorację wnętrz, a także pełnią funkcję praktyczną – pojemne szuflady i szafki pomieszczą wszystkie potrzebnych rzeczy.

Nowoczesne meble do salonu - witryny stojące i regały

Na estetykę witryn do salonu wpływa wysoki połysk mebli, przeszklenia z podświetleniem, przestronne półki na dekoracyjne przedmioty typu figurki czy pamiątki. Witryny stojące wchodzą w skład meblościanek nowoczesnych i dzięki uniwersalnemu designowi łączą się z meblami z innych kolekcji – komodami, szafami.

Witryny stojące są wyrobami meblarskimi, które zachwycają jakością swojego wykonania, nowoczesnym wyglądem, jak również wykończeniem na wysoki połysk. Produkty te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Meblami wpisującymi się w aktualne trendy wykończeniowe są witryny stojące, utrzymane w kolorze połyskującej czerni lub bieli. Wyroby te mogą znaleźć się w domowych salonach. Zaletą proponowanych przez nasz sklep internetowy produktów, do których zaliczają się witryny stojące, jest przede wszystkim ich wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, wynikające z ich codziennej, intensywnej eksploatacji.

Stylowe witryny stojące mogą być elementami wyposażenia salonu zaaranżowanego w stylu glamour, jak i w nowoczesnym. Produkty te posiadają wiele funkcjonalnych schowków, dzięki czemu z łatwością pomieszczą one przedmioty codziennego użytku, jak również dekoracje, pamiątki czy oryginalne wyroby rękodzielnictwa. Piękne witryny stojące z naszej stałej oferty, można w prosty sposób czyścić, z pomocą specjalistycznych preparatów dedykowanych temu celowi. Wyroby te są bardzo łatwe do montażu i demontażu.

W ofercie posiadamy:

 

To Top