Desc

8 elementów

na stronę
Desc

8 elementów

na stronę

Szafki wiszące

Szafki wiszące sprawdzają się zarówno w małych pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na duże meblościanki, jak i w dużych salonach, w których będą pełnić rolę elementu tworzącego zestaw mebli nowoczesnych. Szafki wiszące z podświetleniem doskonale podkreślają urok mebli z połyskiem i dodają wnętrzu niebanalnego charakteru.

Szafki wiszące mają bardzo pojemne wnętrza, w których zmieścić można wszystkie niezbędne rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką. Wygodne półki ułatwiają utrzymanie w ładzie i porządku dokumentów i innych potrzebnych przedmiotów.

Szafki wiszące białe doskonale pasują do wnętrz w stylu glamour. Szafki wiszące czarne sprawdzają się w nowoczesnych salonach, zachowanych w zimnej kolorystyce i przełamanej wyrazistymi dodatkami.

Kompletując meble do salonu nie można zapomnieć o takich wyrobach meblarskich, jakimi są szafki wiszące. Będą one również odpowiednie do eleganckich pomieszczeń biurowych. Wykonane z doskonałych materiałów, takich jak wysokogatunkowa płyta MDF czy melamina, lakierowane na wysoki połysk lub matowe, doskonale podkreślają ekskluzywność pomieszczeń, w których się znajdują. Dzieję się tak również za sprawą wyjątkowej precyzji, z jaką są tworzone. Każdy ich detal jest starannie dopracowany. Dla zapewnienia ich trwałości ich obrzeża, jakie posiadają szafki wiszące, są zabezpieczone taśmami ABS.

Szafki wiszące z naszej oferty sprzedażowej, wyróżnia elegancja i prostota formy. Dzięki temu wpisują się łatwo w nowoczesną aranżację każdego pomieszczenia, w jakim się znajdą. Są niezwykle funkcjonalne, co przemawia za wykorzystywaniem ich również w strefie biurowej. To wyroby meblarskie na lata, które dzięki swojej wysokiej jakości wykonania są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Ważną kwestią jest również łatwość ich czyszczenia. Proponowane przez nas szafki wiszące będą również świetnym uzupełnieniem wyposażenia salonu w modnym aktualnie stylu glamour.

W ofercie posiadamy:

To Top