Desc

Produkty 1-8 z 32

na stronę
 1. Szafka RTV Florenz
  759,00 zł
  Dostawa gratis
 2. Szafka RTV Abelia
  799,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Dostawa gratis
 4. Dostawa gratis
 5. Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 32

na stronę

Szafki RTV

Szafki RTV i stoliki pod telewizor – nowoczesne, funkcjonalne, minimalistyczne. Pięknie wykonane szafki pod TV to niezbędne i niezastąpione meble w każdym salonie. Wyróżnia je zgrabna i elegancka forma, dzięki czemu pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną w każdym salonie.

Stoliki RTV mają pojemne wnętrza, które pomieszczą wszystkie akcesoria multimedialne i ułatwią utrzymanie ich w porządku. Wyposażone są w szuflady lub wygodne szafki, w których można przechować zarówno konsolę do gier, piloty i sprzęt muzyczny, ale również kolekcję płyt, magazynów i wszystkie inne niezbędne przedmioty, które zawsze powinny być pod ręką.

 Design stolików pod TV wpisuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu prezentują się niczym z okładki najnowszego wydania magazynu wnętrzarskiego. Ich proste i zgrabne formy nie zakłócają wystroju wnętrza, wręcz przeciwnie – są subtelnym uzupełnieniem każdej modnej aranżacji.

Szafki RTV wchodzą w skład zestawów mebli do salonu, ale z powodzeniem można dowolnie połączyć  je z pojedynczymi witrynami, komodami czy półkami i stworzyć niepowtarzalną aranżację.

To Top