Desc

Produkty 1-8 z 39

na stronę
 1. Szafka RTV Florenz
  699,00 zł
  Dostawa gratis
 2. Szafka RTV Abelia
  799,00 zł
  Dostawa gratis
 3. Dostawa gratis
 4. Dostawa gratis
 5. Dostawa gratis
 6. Dostawa gratis
Desc

Produkty 1-8 z 39

na stronę

Szafki RTV

Szafki RTV i stoliki pod telewizor – nowoczesne, funkcjonalne, minimalistyczne. Pięknie wykonane szafki pod TV to niezbędne i niezastąpione meble w każdym salonie. Wyróżnia je zgrabna i elegancka forma, dzięki czemu pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną w każdym salonie.

Stoliki RTV mają pojemne wnętrza, które pomieszczą wszystkie akcesoria multimedialne i ułatwią utrzymanie ich w porządku. Wyposażone są w szuflady lub wygodne szafki, w których można przechować zarówno konsolę do gier, piloty i sprzęt muzyczny, ale również kolekcję płyt, magazynów i wszystkie inne niezbędne przedmioty, które zawsze powinny być pod ręką.

 Design stolików pod TV wpisuje się w najnowsze trendy, dzięki czemu prezentują się niczym z okładki najnowszego wydania magazynu wnętrzarskiego. Ich proste i zgrabne formy nie zakłócają wystroju wnętrza, wręcz przeciwnie – są subtelnym uzupełnieniem każdej modnej aranżacji.

Szafki RTV wchodzą w skład zestawów mebli do salonu, ale z powodzeniem można dowolnie połączyć  je z pojedynczymi witrynami, komodami czy półkami i stworzyć niepowtarzalną aranżację.

To Top