Sofa Buenos Aires

1 959,00 zł
Amor
Kronos
Paros
Power
Fantasy Velvet
Luxo
Pecos
Rosario
Solo
Kingston
Milton New

Sofa Buenos Aires

Nowoczesna sofa do salonu z kolekcji mebli wypoczynkowych Buenos Aires łączy w sobie klasyczny design, wygodę i funkcjonalność. Dzięki niej stworzysz świetną strefę wypoczynkową w każdym pokoju, nawet takim o niewielkiej powierzchni. W sofie z kolekcji Buenos Aires zamiast tradycyjnych podłokietników są miękkie poduszki, które można w każdej chwili przełożyć, by powiększyć powierzchnię siedziska.

Sofa do salonu Buenos Aires wymiary

Szerokość: 200 cm
Głębokość: 90 cm
Wysokość: 91 cm
Wysokość siedziska: 44 cm

Powierzchnia spania:
Szerokość: 200 cm
Głębokość: 145 cm

Sofa do salonu Buenos Aires jest rozkładana, dzięki czemu nawet niewielki salon może pełnić funkcję sypialni (to świetne rozwiązanie zwłaszcza w małym mieszkaniu czy pokoju nastolatka). Rozkłada się łatwo i szybko, a powierzchnia spania jest porównywalna do tradycyjnego łóżka dla dwóch osób.

Sofa rozkładana do salonu - na zamówienie

Sofa rozkładana do salonu (tak jak wszystkie inne meble do salonu z naszego sklepu) jest polskiej produkcji, szyta ręcznie i tworzona z najwyższej jakości komponentów. Sofę tapicerujemy na zamówienie wybraną przez Klienta tkaniną - do wyboru masz kilka rodzajów materiałów obiciowych, każdy w kilkunastu modnych kolorach. Na życzenie przesyłamy próbki tkanin za darmo, dzięki czemu możesz na żywo sprawdzić rodzaj materiału i zobaczyć wybrane kolory.

Sofę na zamówienie otrzymasz nawet w 2 tygodnie - wyróżnia nas najszybszy czas realizacji! DARMOWA DOSTAWA!

Więcej informacji
SKU
sbuenosaires
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Sofa Buenos Aires
Twoja ocena
To Top