O nas

Nowoczesny design, styl i perfekcja

 

Firma AAAA powstała w 2012 r. z pasji do tworzenia mebli… nowoczesnych mebli. Nowoczesność to dla nas klasa, styl i perfekcja, dlatego stawiamy na niemiecką jakość – najlepsze materiały, realizację nowatorskich koncepcji i doskonałość wykończeń.

Niemiecka jakość i styl – to hasło jest naszą misją i odnosimy je zarówno do prowadzenia biznesu, ale przede wszystkim do oferowanych przez nas produktów.

Naszą firmę tworzy grupa ambitnych ludzi, z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, dzięki temu nasze kolekcje zaspokajają potrzeby klientów, których styl można określić jako nowoczesny.

Skupiamy wokół siebie szerokie grono klientów, osób zainteresowanych naszą ofertą, które tworzą dużą społeczność na naszych profilach społecznościowych.

Dołącz do nas naaaaameble na facebooku Facebooku i aaaameble na facebookuGoogle+

Stylowe i funkcjonalne meblościanki

Nowatorskie podejście do sprzedaży i chęć zaprezentowania szerszej grupie odbiorców naszych produktów, stały się bodźcem do stworzenia sklepu internetowego. Znajdziesz w nim meble niemieckiej jakości, które odmienią wnętrze, które chcesz urządzić. Awangardowe meblościanki, komody, eleganckie szafy, szafki RTV, panele, funkcjonalne witryny stojące oraz wiszące – wszystko dostępne w przemyślanie dobranych zestawach lub jako pojedyncze meble, z których sam możesz skomponować własny zestaw.

Nasze meble wpisują się w definicję nowoczesności, na którą składa się oryginalny design, modna kolorystyka, najnowsze wzornictwo, efektowne wielokolorowe oświetlenie RGB, a także energooszczędne oświetlenie LED. Nie musisz być doświadczonym architektem, by urządzić salon na wzór wnętrz z prestiżowego magazynu. Nasze meble odmienią każde wnętrze, nadając mu zupełnie nowy, świeży wizerunek, stworzą stylową i komfortową przestrzeń, w której zachcesz przebywać jak najdłużej.

Potrzeby Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dbamy nie tylko o jakość mebli, ale i wysoki poziom obsługi. Nasz Klient może liczyć na:

  • błyskawiczną przesyłkę w ciągu 24 godzin
  • Dostawę GRATIS
  • fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia
  • atrakcyjne ceny za niemiecką jakość.

W razie pytań służymy pomocą. Zapraszamy do KONTAKTU»

AAAA Sp. z o.o. Orzechówka 274 36-220 Jasienica Rosielna

kom. 535 925 015, 664 712 512

e-mail: kontakt[at]aaaameble.pl
 
To Top