Kusi cię pięknie wyglądające łóżko z tapicerowanym i pikowanym wezgłowiem, prezentujące się niczym z filmowego hotelu lub rezydencji gwiazd? Nowoczesne łóżka do sypialni to nie tylko wyjątkowy wygląd – poznaj wszystkie zalety łóżek kontynentalnych Boxspring.

Łóżka kontynentalne Boxspring cechuje piękne wysokie wezgłowie, które nie tylko podnosi walory dekoracyjne wnętrza i sprawia, że sypialnia nabiera ekskluzywnego charakteru – pełni również funkcje praktyczne, chroniąc ścianę przy łóżku przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Ponadto, miękki tapicerowany zagłówek podnosi komfort podczas wypoczynku, zwłaszcza w pozycji siedzącej.

Nowoczesne łóżka do sypialni - zalety

Wysokie łóżka – komfort i wygoda

Tajemnica stałego wzrostu popularności wysokich łóżek Boxspring leży przede wszystkim w wygodzie, jaką zapewniają – materac umiejscowiony na wysokości 60 – 70 cm ponad poziomem podłogi znacznie ułatwia wstawanie i kładzenie się na materacu. To niezwykle istotne zwłaszcza u osób, które cierpią na dolegliwości związane z kręgosłupem czy innymi problemami zdrowotnymi.

Wysokie łóżko kontynentalne zalecane jest przez lekarzy również wszystkim alergikom, którzy śpiąc znacznie powyżej poziomu podłogi unikają niebezpiecznego dla ich zdrowia kontaktu z roztoczami, które znajdują się w kurzu. Co więcej – materiał, którym obite są łóżka Boxspring jest łatwy w utrzymaniu w czystości i nie absorbuje zanieczyszczeń.

Zobacz modele ŁÓŻEK BOXSPRING http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.