Szukając idealnych mebli do salonu z pewnością przeszukujesz różne strony i portale internetowe – chcesz znaleźć taki zestaw, który spełni wszystkie twoje oczekiwania. Aby ułatwić ci zadanie przygotowaliśmy top listę 5 nowoczesnych zestawów mebli do salonu – w zestawieniu znajdziesz najmodniejsze modele białych mebli, które uznawane są za najbardziej eleganckie i estetyczne.

Nowoczesne meble do salonu muszą być nie tylko estetyczne i eleganckie, ale również funkcjonalne – ustawne, solidnie wykonane i pojemne. Najlepiej postawić na sprawdzonych producentów, których produkty cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników.

Poznaj OPINIE O BIAŁYCH MEBLACH DO SALONU http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/biale-meble-do-salonu-opinie/

Białe meble do salonu ranking

Szukasz nowoczesnych mebli do salonu? Zobacz 5 najmodniejszych zestawów!

Meblościanka Classic z oświetleniem

Naszą top listę 5 najmodniejszych modeli nowoczesnych mebli do salonu otwiera niezwykle estetyczny, minimalistyczny zestaw Classic, w skład którego wchodzą:

  • dwa stoliki RTV,
  • witryna stojąca,
  • witryna wisząca,
  • dwie półki.

Stylowa biała meblościanka do salonu

 

Meble do salonu Classic cieszą się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na swój elegancki wygląd, idealnie pasujący do gustownie urządzonego wnętrza. Meble mają idealnie gładkie fronty, które odbijając światło rozświetlają pomieszczenie. Ponadto, wyposażone zostały w oświetlenie LED, które podkreśla ich subtelną linię i buduje nastrojowy klimat w pomieszczeniu.

Białe meble do salonu Diamond

Meble z serii Diamond to propozycja dla osób, które poszukują elegancji połączonej z funkcjonalnością i niemiecką solidnością. Wykonane z wysokiej jakości płyt meble mają gładkie fronty i pozbawione są zbędnych zdobień. Są praktyczne i bardzo pojemne – z powodzeniem pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy.

Zestaw białych mebli Diamond do nowoczesnego salonu

Białe meble z elementami w kolorze ciepłego drewna

Trzecie miejsce na naszej liście zajęły nowoczesne meble do salonu dedykowane miłośnikom wnętrz, które są przytulne, a zarazem eleganckie. Połączenie gładkich białych frontów z elementami wykonanymi z płyt w kolorze ciepłego drewna sprawia, że meble prezentują się rewelacyjnie w salonie, w którym panuje nowoczesna elegancja.
Zestaw mebli do nowoczesnego salonu

Black&White czyli nowoczesne meble Nice

Białe meble nie muszą być nudne. Znajdujący się na 4 pozycji top listy zestaw mebli to połączenie eleganckiej prostoty z odważną awangardą. Czarno – białe fronty sprawiają, że meble świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, również tych nawiązujących do pofabrycznych pomieszczeń i loftowych klimatów.
Nowoczesne biało-czarne meble do salonu

Top listę nowoczesnych mebli do salonu zamyka zestaw mebli Phantasy, które idealnie pasują do najbardziej eleganckich wnętrz. W skład mebli wchodzą dwie piękne witryny wiszące z przeszklonymi szafkami, dwa stoliki RTV oraz dwie praktyczne półeczki.

Nowoczesne białe meble do salonu

Zobacz wszystkie NOWOCZESNE BIAŁE MEBLE http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Zapisz

Zapisz