Styl skandynawski na dobre zadomowił się we wnętrzach w całej Polsce. Nic dziwnego – chłodne aranżacje zachwycają harmonią i porządkiem. Nie ma w nich miejsca na zbędne meble czy krzykliwe dodatki - salonie w stylu skandynawskim rządzi ład, porządek i oszczędne formy.

Wybierając meble do salonu z pewnością zastanawiasz się, jak urządzić kącik multimedialny – zobacz piękną szafkę RTV w stylu skandynawskim, która wspaniale wkomponuje się w minimalistyczną aranżację.

Szafka pod telewizor w stylu skandynawskim

Szafka pod telewizor do skandynawskich wnętrz

Szafka RTV w stylu skandynawskim łączy śnieżną biel z przyjemnym, ciepłym odcieniem drewna. Ma bardzo zgrabną formę, a dzięki nóżkom sprawia wrażenie bardzo lekkiej i nie przytłacza aranżacji. Projektanci zadbali nie tylko o piękny design, ale również funkcjonalność. Podzielona jest na dwie części: z jednej strony ma bardzo pojemne wnętrze, a z drugiej – praktyczne półki (można na nich położyć konsolę do gier, akcesoria multimedialne czy ulubione magazyny).

Szafka pod telewizor jest wykonana z niemiecką solidnością i precyzją. Jest ustawna (ma niewielkie wymiary) i bardzo stabilna.

Sprawdź cenę SZAFKI RTV W STYLU SKANDYNAWSKIM http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-lima-biala-sonoma

Salon w stylu skandynawskim

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.