Biała szafka pod telewizor sprawdzi się doskonale we wnętrzach utrzymanych nie tylko w skandynawskim stylu. Będzie świetnym elementem również nowoczesnych aranżacji i przełamie chłód industrialnych klimatów. Idealnie białe fronty i minimalistyczna forma szafki RTV sprawiają, że z łatwością wkomponujesz ten mebel w każdą przestrzeń.

Biała szafka RTV

Szafka pod telewizor biała połysk

Szafka RTV biała wykonana z płyt o wysokim połysku prezentuje się wyjątkowo elegancko. Możesz wybrać dowolny model białego stolika pod telewizor i tylko od ciebie zależy, czy postawisz na klasykę czy nutę nowoczesności.

Biała szafka pod telewizor:

  • wykonana z płyt o wysokim połysku, które odbijają światło,
  • ma pojemne wnętrze,
  • jest łatwa w utrzymaniu w czystości (nie zbiera kurzu – wystarczy przetrzeć ją miękką ściereczką),
  • ma elegancki design i duże możliwości aranżacyjne,
  • świetnie wpisuje się w różne trendy w aranżacji wnętrz.

 Zobacz wszystkie SZAFKI RTV I STOLIKI POD TV http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Stolik pod telewizor

W funkcjonalnie urządzonym salonie nie może braknąć stolika pod telewizor. Nawet jeśli zdecydowałeś się na powieszenie plazmy na ścianie to ustawiony poniżej stolik nie tylko wypełni lukę w aranżacji, ale również ułatwi ci zachowanie porządku.

W pojemnym wnętrzu szafki RTV możesz schować wszystkie akcesoria (piloty, kabelki, sprzęt fotograficzny), ułożyć swoją kolekcję płyt czy magazyny filmowe, a na jej blacie wyeksponować pamiątki, niebanalne dekoracje lub po prostu postawić konsolę do gry lub dekoder.

Biały stolik RTV z oświetleniem LED

Biała szafka RTV

Stolik pod telewizor nowoczesny

Zapisz

Zapisz