Nowoczesne meblościanki nadają się nie tylko do dużych mieszkań i domów – ich zaletą jest nie tylko estetyczny wygląd ale wymiary i kształt. W aranżacji małych mieszkań, w których zazwyczaj jest tylko jeden pokój, problemem może wydawać się dobór mebli – nic bardziej mylnego.

Meblościanki pokojowe ułatwią zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni i nadanie jej przy tym stylowego, współczesnego wyglądu.


Nowoczesne zestawy mebli do małego mieszkania


Wybierając meble do niewielkiego mieszkania możesz zdecydować się na zakup całego kompletu – jest to rozwiązanie dla właścicieli kawalerek z ustawnym pokojem, w którym w łatwy sposób można wykorzystać całą przestrzeń. W skład funkcjonalnych meblościanek do pokoju wchodzą szafki rtv, eleganckie przeszklone witryny (stojące lub wiszące) czy praktyczne półki – wybierz więc taką meblościankę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Wszystkie meble wchodzące w skład zestawu są niezwykle pojemne, w związku z czym bez problemu pomieścisz w nich swoje rzeczy. Meblościanki z połyskiem rozjaśnią twój niewielki pokój, dzięki czemu będzie optycznie większy a ich zgrabna forma nie zabierze dużo miejsca.

Przeczytaj o NOWOCZESNYCH MEBLOŚCIANKACH»


Mała kawalerka uniemożliwia wstawienie rozbudowanych i masywnych kompletów meblowych, w związku z czym zdecyduj się na niezwykle funkcjonalną i praktyczną meblościankę pokojową – unikniesz w ten sposób zagracenia i tak niewielkiej przestrzeni a nie będziesz miał problemów z przechowywaniem odzieży, książek i innych rzeczy.

Nowoczesne meblościanki do kawalerki

Meblościanka do pokoju w kawalerce

Urządzając jedyny w mieszkaniu pokój musisz zadbać o to, aby był nie tylko funkcjonalny ale i reprezentacyjny, ponieważ to w nim będziesz przyjmował swoich gości, organizował spotkania i przyjęcia. Meble do pokoju w kawalerce muszą więc być zarówno praktyczne jak i eleganckie i stylowe.

Meblościanki na wysoki połysk z podświetleniem LED doskonale będą wyglądały w małym pomieszczeniu urządzonym w nowoczesnym stylu. Jeśli twój jedyny pokój jest dobrze oświetlony a ściany pomalowane są na jasny kolor możesz zdecydować się na stylowe czarne meble, których elegancja zachwyci twoich gości. Z kolei biały zestaw mebli z połyskiem rozjaśni wnętrze niewielkiego salonu. Pamiętaj, że dobierając dodatki w ulubionym przez siebie kolorze stworzysz niebanalne i stylowe wnętrze.


Idealne meblościanki do pokoju w kawalerce:

  • muszą być funkcjonalne i pojemne,
  • nie mogą zajmować dużo miejsca,
  • wykonane z płyty z połyskiem rozjaśnią i optycznie powiększą pomieszczenie,
  • pozwalają zachować maksimum przestrzeni,
  • są praktyczne i wygodne,
  • wyglądają estetycznie, stylowo i elegancko.

 

Zobacz STYLOWE MEBLOŚCIANKI DO MAŁEGO MIESZKANIA»

Meblościanki do nowoczesnej kawalerki

Stwórz własny zestaw mebli do pokoju w małym mieszkaniu

Pamiętaj, że nie musisz kupować całej meblościanki - możesz zakupić dowolne meble do pokoju i skompletować swój wymarzony zestaw mebli idealnie odpowiadający twoim potrzebom. Jeśli np. nie korzystasz z telewizora zrezygnuj z szafki RTV a wybierz dodatkową witrynę lub praktyczną komodę a jeśli posiadasz pojemną szafę wnękową np. w przedpokoju, w której bez problemu przechowujesz odzież a brakuje ci miejsca np. na książki – zdecyduj się na zakup dodatkowych półek.

Skompletowanie wymarzonej meblościanki do pokoju w kawalerce pozwoli ci na optymalne wykorzystanie niewielkiej powierzchni mieszkania i zachowanie maksimum wolnej przestrzeni. Funkcjonalne, praktyczne i niezwykle pojemne meble do salonu idealnie spełnią swoją rolę – będziesz miał dzięki nim wystarczająco dużo miejsca na swoje rzeczy a jedyny pokój w twoim małym mieszkaniu będzie wyglądał stylowo i elegancko.

Dowiedz się JAK STWORZYĆ WŁASNY ZESTAW MEBLI»