Komoda to popularny mebel, występujący w różnych wersjach. Dziś komoda składa się nie tylko z szuflad. Wypełniają ją szafki, większe i mniejsze witryny, efektowne wielokolorowe oświetlenia RGB, a także energooszczędne oświetlenia LED. Poniżej kilka przykładowych.

Komody z szafkami

Eleganckie komody pełniące funkcję pojemnych szafek. Nowoczesny styl – wysoki połysk, minimalizm formy (bez zdobień, żłobień, zbędnych dekoracji) i funkcjonalność. Komoda dostępna jest w wersji z oświetleniem i bez. Komoda ma za zadanie przechować potrzebne rzeczy (od odzieży, pościeli, po drobiazgi). Nie posiada szuflad, witryn, jest zabudowana. Mimo to pełni też funkcję dekoracyjną – można na niej położyć dekoracyjne przedmioty, pasujące do aranżacji wnętrza. Komoda jest bardzo praktyczna, zajmuje niewiele miejsca.

Zobacz wszystkie KOMODY Z SZAFKAMI»

Komoda biała wysoki połysk

Komoda czarna w salonie

Komody z szafkami i szufladami

Druga propozycja to masywniejsze komody, większe rozmiarowo i objętościowo. Dedykowane wymagającym mieszkańcom, szczególnie tym, którzy nie posiadają garderoby lub nie wiedzą gdzie zmagazynować większość swoich rzeczy. Dodatkowo w szufladach można zamieścić np. ręczniki, pościel, kosmetyki, zabawki dziecka, bieliznę. Komoda może służyć w każdym pomieszczeniu, w salonie, sypialni, łazience, korytarzu. Komody dzięki większym rozmiarom mogą wyeksponować więcej dekoracyjnych przedmiotów np. całą kolekcję statuetek, rzeźb czy rodzinnych zdjęć.

Zobacz wszystkie KOMODY Z SZAFKAMI I SZUFLADAMI»

Komoda biała połysk z szafkami i szufladami

Komoda czarna z szafkami i szufladami

Komody z witrynami

Najefektowniejsze z komód. Piękne przeszklenia dodatkowo podkreślają wysoki połysk mebli. Odbijają światło optycznie powiększając przestrzeń wnętrza i podkreślając elegancję frontów. Szczególnie imponująco wyglądają witryny podświetlone – wówczas dekoracyjne figurki, zastawa stołowa czy inny element dekoracyjny – zostają w pełni wyeksponowane. Te meble dedykowane są osobom, które poszukują przede wszystkim dekoracyjnej komody. Oczywiście jest ona pojemna, ale nie tak jak zabudowane komody z szafkami i szufladami, bez przeszkleń. Miejsce dodatkowych szuflad zajmują dekoracyjne witryny.

Zobacz wszystkie KOMODY Z WITRYNAMI»

Komoda biała z witrynami oświetlona

Komoda biała z przeszkleniami oświetlona

Komoda czarna z witrynami