Biel połączona z drewnem to zestaw, który nigdy nie przestanie być modny i jest niezmiennie uznawany za wyjątkowo elegancki. Śnieżna biel jest szykowna i rozjaśnia każde, nawet słabo oświetlone wnętrze, a naturalne drewno ociepla pomieszczenie.

Salon w bieli z dodatkiem ciepłego drewna

Pierwsza aranżacja to salon, w którym biel i drewno nawzajem się przeplatają. Projektant postawił na uzupełnienie wnętrza szarościami i żywą zielenią roślin. Ciekawym dodatkiem ożywiającym wnętrze jest mini-galeria na ścianie za komodą – czarne ramki z ciekawymi grafikami (w każdej chwili można je wymienić na zdjęcia swojej rodziny lub z podróży).

Przy jednej ze ścian (pomalowanej na ciemniejszy odcień koloru szarego) stworzono kącik multimedialny  z miejscem na plazmę i sprzęt audiowizualny. Obok szafki RTV miejsce znalazły dwie smukłe witryny, a na ścianie zawieszono praktyczną półkę z panelem w kolorze drewna. Uzupełnieniem tych mebli jest biała komoda w stylu skandynawskim.

Salon z białymi meblami z drewnem

Kup teraz zestaw mebli Florenz: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-florenz

Meble białe z drewnem do małego salonu

Kolekcja mebli Garda skierowana jest do właścicieli małych mieszkań, w których salony mają niewielki metraż. Zgrabne elementy zestawu można w dowolny sposób rozmieścić przy jednej ze ścian – np. na wprost mebli wypoczynkowych. Śnieżnobiałe, gładkie fronty na wysoki połysk rozjaśnią pomieszczenie i optycznie je powiększą.

Zestaw mebli do salonu Garda

Kup teraz zestaw mebli Garda: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-garda

Meble do salonu w stylu skandynawskim

Dużo przestrzeni i światła, biel połączona z drewnem, dodatki z naturalnych materiałów – to główne elementy salonu w stylu skandynawskim. W tej aranżacji użyto mebli na nóżkach, dzięki czemu uzyskano efekt lekkości. Drewniane meble z białymi frontami rozmieszczono w taki sposób, by optymalnie wykorzystać każdą sferę. Dwie komody zastępują dużą szafę, a kącik multimedialny uzupełniono zgrabną witryną stojącą z półkami na książki.

Przytulny salon aranżacja

Meblościanka do salonu – białe fronty z połyskiem ocieplone drewnem

Kolejna propozycja to zestaw mebli Monte Carlo, składający się z dwóch szafek pod telewizor (z klapami), półki ściennej z panelem oraz szafki wiszącej. Ta kolekcja mebli spodoba się przede wszystkim miłośnikom przytulnych, ciepłych wnętrz. W tej aranżacji postawiono na kontrast i tło dla nich stanowi ciemnoszara ściana. Świetnie jednak prezentują się w otoczeniu subtelniejszych kolorów – jasnych, przyjemnych pasteli. Meble Monte Carlo dostępne są również w wersji z oświetleniem LED.

Białe meble z połyskiem i elementami w kolorze drewna

Kup teraz zestaw mebli Monte Carlo: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-monte-carlo

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.