Stwórz w swoim salonie rewelacyjny kącik telewizyjny, dzięki któremu oglądanie filmów czy wspólna gra z rodziną i przyjaciółmi na konsoli będzie prawdziwą przyjemnością. Oprócz wygodnych mebli wypoczynkowych zadbaj o to, by telewizor znajdował się na odpowiedniej wysokości, a wszystkie sprzęty i multimedia miały swoje miejsce.

Planując wystrój salonu wybierz funkcjonalną szafkę RTV, która pozwoli ci utrzymać porządek i sprawi, że wszystkie sprzęty i akcesoria będziesz miał zawsze pod ręką. Nowoczesne stoliki pod telewizor zostały zaprojektowane tak, aby były nie tylko praktyczne, ale również niezwykle eleganckie. Wykonane z dobrej jakości płyt szafki wyróżnia prosta i minimalistyczna forma, świetnie pasująca do przeróżnych aranżacji.

Nowoczesna szafka pod telewizor czarna

Minimalistyczne białe stoliki pod telewizor doskonale wpisują się w każdą skandynawską czy prowansalską aranżację. Na czarny stolik RTV zdecyduj się, jeśli lubisz wnętrza urządzone w stylu glamour, nowoczesnym lub industrialnym.

Zobacz wszystkie SZAFKI I STOLIKI POD TELEWIZOR http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Pojemna szafka RTV

Wybierając szafkę pod telewizor do salonu z pewnością zwracasz uwagę nie tylko na jej wygląd, ale również na wymiary. Musisz mieć pewność, że będziesz miał wystarczająco dużo miejsca na wszystkie swoje multimedia – jeśli jesteś posiadaczem dużej kolekcji płyt i gier, masz konsolę i sprzęt muzyczny dużych rozmiarów, powinieneś zdecydować się na stolik pod telewizor z pojemnymi szufladami.

Biała szafka RTV z szufladami

 Jeśli potrzebujesz miejsca tylko na drobne rzeczy (piloty do telewizora, magazyny czy słuchawki) wybierz taki stolik RTV, który składa się z jednej szuflady i praktycznych półeczek.

Nowoczesna szafka pod telewizor

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.