Zobacz nasze propozycje nowoczesnych mebli z oświetleniem i zobacz na ich przykładzie jak stworzyć nastrój w salonie, sypialni. Jak wyeksponować dekoracyjne przedmioty lub jak zatuszować wady, albo podkreślić zalety samych mebli.

Te informacje mogą Cię zainteresować:

  • Mamy darmową dostawę na wszystkie meble (w tym meble z oświetleniem)
  • Mamy ofertę specjalną, z promocjami (oszczędzasz nawet 300 zł), którymi objęte są także niektóre modele mebli z oświetleniem. Sprawdź https://www.aaaameble.pl/oferta-specjalna
  • Meble otrzymujesz w 24 godziny.

Meble z oświetleniem subtelnym, dyskretnym

Delikatne oświetlenie potrafi „rozbić ciężką bryłę mebli” i nadać im lekkości. Białe, subtelne oświetlenie w połączeniu z czarnymi meblami stanowi taką doskonałą równowagę. Poniższe meble z oświetleniem stanowią doskonały przykład: biały, ciepły odcień światła o delikatnym natężeniu eksponuje szklane witryny. Świetnie też podkreśla elementy w kolorze ciepłego drewna. I najważniejsze, mimo że meble są czarne, nie dają wrażenia masywnych, ciężkich, nudnych.

Czarne meble z oświetleniem


Białe, subtelne oświetlenie szklanych półek w białych meblach – to podwójna dawka elegancji. Dzięki chłodnej barwie światła jeszcze bardziej zostaje podkreślona luksusowa biel mebli i ich wysoki połysk. Efekt jest niesamowity (widoczny na poniższym zdjęciu)

Białe meble z oświetleniem

Więcej nowoczesnych mebli z oświetleniem możesz zobaczyć na stronie https://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-z-oswietleniem

Meble z oświetleniem wyrazistym, drapieżnym

Możesz wybrać też drugą wersję – nowoczesne meble z oświetleniem, które ma moc, które energetyzuje, pobudza. Wprowadza efekt wow. Potrafi olśnić gości. Poniżej przykład mebli z wyrazistym oświetleniem, które przyciąga wzrok. Takie oświetlenie sprawia, że meble nie są banalne.

Czarne meble z LED

 Czarne meble z wyrazistym niebieskim oświetleniem

Eksponowanie dekoracyjnych przedmiotów

Meble z oświetleniem LED to także sposób na podkreślenie, wyeksponowanie nowej zastawy stołowej, rodzinnego zdjęcia, eleganckich lampek na wino czy nowoczesnej rzeźby. Dzięki oświetleniu witryn, półek, całych szafek RTV przedmioty stają się integralną częścią nowoczesnych mebli. Nie giną w głębokiej szafce, wręcz przeciwnie stają się punktem przyciągającym uwagę.

Budowanie nastroju

Nowoczesne meble z oświetleniem budują klimat, nastrój, tworzą romantyczną scenerię. Efekt zależy od barwy światła jaką wybierzesz. Najczęściej stosuje się białe światło w odcieniach zimnym i ciepłym. Białe światło jest neutralne, bardzo nowoczesne i na tyle uniwersalne, że pasuje do każdej aranżacji i każdych mebli. Ciepły odcień jest przytulny, klimatyczny. Zimny z kolei energetyczny, pobudzający. Dostępne są także meble z oświetleniem RGB (wielokolorowym). Tutaj masz większe pole do popisu – podświetlasz elementy mebli, witryny dowolnymi barwami, w zależności od gustu.

Oszczędność – świetny efekt, który niewiele kosztuje

Nowoczesne meble z oświetleniem LED nie spustoszą Twojego portfela. LED-y są energooszczędne, zużywają do 80% mniej energii niż zwykłe świetlówki, poza tym są bardzo trwałe, mogą świecić nawet do 50 000 godzin. Dają też nieograniczone możliwości aranżacyjne – nie wymagają skomplikowanego okablowania, dzięki temu można podświetlić każdy element mebla.

 

 

 

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.