Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc w domu – musisz mieć pewność, że wszystko będzie w nim idealnie ze sobą pasowało. Jeśli masz małe mieszkanie i powierzchnia salonu nie jest zbyt duża przemyśl postawienie w nim białych mebli z połyskiem, które go rozjaśnią i optycznie powiększą (zobacz ARANŻACJE BIAŁYCH MEBLI W SALONIE»). Białe meble doskonale będą komponować się z ulubionym przez ciebie kolorem, więc tylko od ciebie zależy na jakie dodatki się zdecydujesz.

Zobacz propozycje BIAŁYCH MEBLI Z POŁYSKIEM»

Białe meble do pokoju

Czarne meble wyglądają niezwykle luksusowo i elegancko. Jeśli więc chcesz, aby twój salon był w nowoczesnym stylu,  wyjątkowy i klimatyczny zobacz, jakie czarne meble z połyskiem staną na wysokości zadania. Twój salon będzie niezwykle efektownie wyglądał, jeśli zdecydujesz się na czarną meblościankę.


Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest twój salon możesz uczynić go miejscem, które zachwyci każdego twojego gościa. Meble z połyskiem dają dużo możliwości aranżacyjnych. Pamiętaj, że możesz je w dowolny sposób zestawiać ze sobą (przeczytaj o MOŻLIWOŚCI STWORZENIA WŁASNEGO ZESTAWU MEBLI»). Jeśli tylko masz ochotę na awangardowy wygląd salonu, nastrojowy klimat, minimalizm i elegancję zdecyduj się na meblościanki z podświetleniem.

Koniecznie sprawdź ofertę specjalną na NOWOCZESNE MEBLOŚCIANKI»

Białe lub czarne meble do pokoju dziennego


W pokoju dziennym spędzasz dużo czasu – pracujesz w nim, odpoczywasz, spędzasz czas z rodziną. Musi być więc przede wszystkim funkcjonalny i praktyczny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wygoda szła w parze z elegancją i nowoczesnością!

Zobacz PROPOZYCJE ARANŻACJI POKOJU DZIENNEGO» – sam zdecyduj, czy wolisz białe meble z połyskiem czy elegancką, czarną meblościankę.

Meblościanka do salonu

Nowoczesne meblościanki w klimatycznej sypialni


W sypialni nie może zabraknąć ani wygody ani szyku – to miejsce relaksu, a więc musisz urządzić ją tak, aby twoje zmysły mogły odpocząć a ty w pełni się wyciszyć. Zobacz, jak w prosty sposób zmienić swoją sypialnię na wyjątkowe miejsce.

Zobacz AWANGARDA I MODERNIZM CZYLI MODNE MEBLOŚCIANKI Z OŚWIETLENIEM»


W sypialni musisz również znaleźć miejsce na mebel, w którym przechowywać będziesz swoją odzież – w zależności od swoich potrzeb zdecyduj się na elegancką szafę lub praktyczną komodę do sypialni.

Uwaga! Na każde meble DARMOWA DOSTAWA!

Meble do sypialni


Komoda – strzał w dziesiątkę

Komoda to mebel niezastąpiony i zawsze modny. Funkcjonalny i praktyczny niemal w każdym pomieszczeniu – w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju dziecięcym a także w sypialni czy salonie. Zobacz, jak wiele możliwości aranżacyjnych daje komoda i wybierz dla siebie tę najbardziej odpowiednią – przeszkloną, z szufladami, z szafkami a może z oświetleniem?

Zainspiruj się – przeczytaj o sposobach na wykorzystanie komody w każdym pomieszczeniu twojego mieszkania i zobacz PRZYKŁADOWE ARANŻACJE»Witryny i szafki RTV dla wymagających

W twoim nowoczesnym mieszkaniu nie może braknąć pięknych, przeszklonych witryn, w których doskonale możesz wyeksponować ważne dla ciebie przedmioty – pamiątki czy porcelanę. W szafkach witryn możesz przechowywać zastawę stołową i mieć ją zawsze pod ręką.


Zobacz PROPOZYCJE NOWOCZESNYCH WITRYN»


Lubisz kino i muzykę? Masz w domu sprzęt RTV, z którego korzystasz w wolnych chwilach relaksu? Pamiętaj, że szafki pod telewizor nie muszą być jedynie funkcjonalne – zobacz, jak gustownie wyglądają czarne lub białe szafki RTV, jakie mają możliwości aranżacyjne, poznaj ich zalety.

Witryna i szafka RTV


Obejrzyj NOWOCZESNE SZAFKI RTV»


Pamiętaj, że możesz wybrać dowolny model szafki pod telewizor i zestawić ją z pozostałymi meblami z połyskiem.