W ostatnich czasach dużą popularność zyskały gotowe zestawy mebli do salonu, składające się z funkcjonalnych i ustawnych elementów. Jeśli szukasz ciekawych rozwiązań aranżacyjnych i zależy ci na komplecie mebli do salonu – ten artykuł jest dla ciebie.

Nowoczesne meble do salonu

Nowoczesne meble to takie, które wyróżnia oryginalny design i proste, minimalistyczne formy. Wybierając meble zwróć uwagę na to, czy mają wystarczająco pojemne wnętrze, by pomieściły wszystkie twoje rzeczy  i ułatwiły utrzymanie porządku. Zestawy mebli do salonu powinny składać się nie tylko z szafek RTV i witryn – warto zainwestować również w pojemną komodę, która zastąpi masywną szafę i praktyczne półki na domową biblioteczkę.

Pamiętaj, że nowoczesne wnętrza nie znoszą chaosu – wszystko musi mieć swoje miejsce, a oszczędność dekoracji to znak rozpoznawczy modnych aranżacji.

Zestaw mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Na co zwrócić uwagę wybierając meble do salonu? Przede wszystkim na to, że wszystkie elementy muszą tworzyć harmonijną całość i idealnie pasować do otoczenia. Pamiętaj, że nie masz żadnych ograniczeń. Jeśli masz duży salon możesz zdecydować się na więcej elementów (dodatkowe witryny czy półki), jeśli natomiast dysponujesz mniejszym pomieszczeniem – możesz zrezygnować z mebli, które nie będą ci potrzebne.

Skompletuj własny ZESTAW MEBLI DO SALONU http://www.aaaameble.pl/zestawy

Jakie meble powinny znaleźć się w funkcjonalnym salonie? Z pewnością odpowiedniej wielkości zestaw wypoczynkowy i stolik, przy którym będziesz mógł spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi. Wybierając sofę lub narożnik pamiętaj, by dopasować go kolorystycznie do zestawu mebli pokojowych.

Szafki RTV do salonu

W funkcjonalnie urządzonym salonie nie może zabraknąć miejsca na kącik telewizyjny. Nawet jeśli planujesz powiesić plazmę na ścianie, postaw pod nią szafki RTV, w których schowasz wszystkie multimedia i akcesoria. Będziesz miał dzięki temu pojemny schowek i miejsce do przechowywania swojej kolekcji płyt, magazynów czy innych drobiazgów. Na blatach szafek pod telewizor możesz ustawić konsolę do gier lub dekoracje.

Meble do salonu z szafkami RTV

Komody do salonu

Komoda to mebel ponadczasowy i uniwersalny, doskonale pełniący funkcję szafy. Nowoczesne komody pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale i dekoracyjne – ich przeszklone szafki, zgrabna forma i lśniące fronty stanowią niebanalny element dekoracyjny każdego pomieszczenia.

Warto wygospodarować w salonie miejsce na komodę – to w niej możesz przechować zastawę stołową, zestaw filiżanek, tekstylia i wszystkie przedmioty, które chcesz mieć pod ręką kiedy odwiedzą cię niezapowiedziani goście.

Komoda biała do salonu

Witryny do salonu – wiszące lub stojące

Witryny to wyjątkowo eleganckie meble, których nie może zabraknąć w salonie. Główną zaletą przeszklonych witryn jest możliwość chronienia wartościowych przedmiotów przed kurzem, bez konieczności chowania ich w niewidocznym miejscu. Masz oryginalną zastawę stołową, dekorację lub naczynia? Wyeksponuj je w przeszklonych szafkach witryn!

Witryna do salonu czarna

Zobacz wszystkie WITRYNY DO SALONU http://www.aaaameble.pl/witryny

W większych salonach świetnie prezentują się witryny stojące, natomiast do mniejszych pomieszczeń projektanci wnętrz zalecają wybór zgrabnych witryn do powieszenia na ścianie. Wszystkie modele witryn podnoszą walory estetyczne salonu, dodają mu szyku i podkreślają wysublimowany gust właściciela.

Witryna do salonu

Półki na książki do salonu

Praktyczne półki na książki to elementy zestawu mebli, których nie może zabraknąć w salonie, zwłaszcza u miłośnika literatury – domowa biblioteczka jest w dzisiejszych czasach po prostu obowiązkowa, a dzięki niej swoje ulubione książki czy albumy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Powieszone na ścianie półki nie tylko ożywiają aranżację, ale również pozwalają na wyeksponowanie ciekawych dekoracji, pamiątek lub oryginalnych roślin.

Sprawdź gotowe ZESTAWY MEBLI DO SALONU  http://www.aaaameble.pl/mebloscianki

Zestaw mebli do salonu

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.