Urządzając pokój dla swojego dziecka w wieku szkolnym z pewnością chcesz, aby był zarówno estetyczny jak i funkcjonalny. Każdy szczegół musi być dopracowany a pomieszczenie tak zorganizowane, aby znalazło się w nim miejsce zarówno na naukę jak i do zabawy. Pamiętaj, że najczęstszym błędem popełnianym podczas urządzania pokoju dla ucznia jest jego zagracenie – wstawianie zbyt dużej ilości mebli i sprzętów wniesie do wnętrza wiele chaosu a dziecku utrudni utrzymanie pokoju w czystości i względnym porządku.

Pamiętaj - każde zamówienie obejmuje DARMOWA DOSTAWA

Nowoczesne meble do pokoju ucznia szkoły podstawowej muszą być:

  • funkcjonalne i praktyczne,
  • solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów,
  • estetyczne i dające duże możliwości aranżacyjne.

Wstaw do pokoju swojego dziecka funkcjonalną meblościankę w kolorze drewna a zobaczysz, jak łatwo będzie ci zorganizować miejsce na naukę i odpoczynek. Meble są bardzo ustawne i pomimo niewielkich rozmiarów są bardzo pojemne.

Funkcjonalne meble do pokoju dziecka

Nowoczesne meble składają się z wielu elementów. Możesz zestawiać je w dowolny sposób i skompletować swój własny zestaw mebli, co umożliwi ci optymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia a tym samym stworzenie idealnej aranżacji - pokój dziecka będzie estetyczny ale i funkcjonalny.

W witrynach – stojącej i wiszącej twoje dziecko będzie miało dużo miejsca na poskładanie swojej garderoby. Świetnym pomysłem na ułatwienie dziecku utrzymania porządku w odzieży jest włożenie do szafek praktycznych organizerów z materiału lub kartonu, dzięki którym będzie mógł segregować swoje ubrania i bieliznę.

Przeczytaj też o NOWOCZESNYCH MEBLACH DO POKOJU LICEALISTKI»

Im bliżej rozpoczęcia roku szkolnego tym więcej rzeczy niezbędnych do podjęcia nauki będzie lądowało u twojego dziecka. Chcesz ułatwić dziecku start w nowy rok – zrób wszystko, aby przybory szkolne, podręczniki, słowniki i wszystkie pomoce naukowe miało zawsze pod ręką. Doskonałym rozwiązaniem są praktyczne meble z pojemnymi szufladami – pomieszczą każdą ilość niezbędnych przedmiotów i pomocy dydaktycznych.

Nowoczesne meble do pokoju dziecka

Na szafkach możesz ustawić estetyczne, kolorowe pudełka do których twoje dziecko z pewnością będzie miało co włożyć – z powodzeniem pomieszczą kredki, flamastry, gry i wszystkie inne niezbędne i ulubione rzeczy.

Powieś na ścianach w pokoju dziecka praktyczne półeczki na książki – z miesiąca na miesiąc przybywać będzie nowych słowników, encyklopedii i lektur w związku z czym musisz wygospodarować sporo miejsca na książki dla swojego małego czytelnika.

Pokój dziecka – kolorowy i przytulny

W pokoju dziecka nie ma miejsca na nudę. Ciepły kolor drewna meblościanki Sonoma ożyw kolorowymi dodatkami – powieś zasłony w ciekawe wzory, zadbaj o barwne poduszki i przyjemny w dotyku dywan. Meble w kolorze ciepłego drewna doskonale komponują się ze wszystkimi kolorami – niezależnie od tego czy masz córkę uwielbiającą róż i pastele czy chłopca, który uwielbia barwy ulubionej drużyny piłkarskiej z powodzeniem dopasujesz wszystkie dodatki pod jej ciepły odcień.

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH MEBLI W KOLORZE DREWNA»

Nowoczesne meble do pokoju dziecięcego

Nowoczesne meble Sonoma do pokoju dziecięcego są praktyczne i funkcjonalne a zarazem estetyczne i dające duże możliwości aranżacyjne – gusta dzieci szybko się zmieniają i musisz mieć pewność, że meblościanka pasować będzie zarówno do kolorów superbohaterów jak i klubu sportowego.

Zobacz też MEBLOŚCIANKĘ Z OŚWIETLENIEM LED»

Nowoczesne meble do pokoju dziewczynki

Zapisz