Nowoczesne komody – eleganckie i funkcjonalne – mają szerokie zastosowanie. Można je z powodzeniem umieścić w kuchni, by pełniły rolę wyspy kuchennej. Nowoczesne komody białe, czarne z połyskiem doskonale pasują jako wyspy w kuchni w stylu high tech, skandynawskim, glamour. Z kolei komody o ciepłym odcieniu drewna sprawdzą się w kuchni rustykalnej, vintage, prowansalskiej.

Rola komody jako wsypy kuchennej

BLAT ROBOCZY – komodę możesz wykorzystać jako blat roboczy (przyrządzać potrawy, gromadzić narzędzia, naczynia). Łatwe dojście z każdej strony pozwala zorganizować wspólną pracę dla kilku osób - podczas robienia porannego śniadania.

GŁÓWNA DEKORACJA KUCHNI - komoda pełni rolę głównego punktu w kuchni, który ozdabia wnętrze, skupia na sobie uwagę, jest znakomitą dekoracją. Można w niej wyeksponować dekoracyjne przedmioty w podświetlonych witrynach, a połysk białych mebli optycznie powiększy kuchnie.

KUCHENNY STÓŁ - dzięki komodzie zyskujesz stół w kuchni, przy którym domownicy mogą konsumować posiłki.

DODATKOWY SCHOWEK -  w kuchni zawsze przydaje się dodatkowe miejsce na przechowywanie naczyń, sztućców, produktów spożywczych, przypraw itd. Komoda wyposażona w pojemne szafki, szuflady zmieści pokaźną kolekcję akcesoriów i produktów.

PUNKT CENTRALNY RODZINNYCH SPOTKAŃ -  wokół komody gromadzi się rodzina, przy wspólnym przygotowywaniu posiłków. 

ATRAKCYJNY I NOWOCZESNY WYGLĄD KUCHNI - nowoczesne komody w modnym minimalizmie, z połyskiem, o gładkich frontach, zaprojektowane z myślą o prostocie będą ozdobą nowoczesnej kuchni. 

Przykładowe aranżacje kuchni z nowoczesną komodą

Wszystkie komody zobrazowane na poniższych aranżacjach znajdziesz w naszej ofercie w kategorii: KOMODY»

Biała komoda w kuchni jako wyspa kuchenna

 

Czarna komoda w kuchni jako wyspa kuchenna

Komoda w kuchni jako wyspa kuchenna

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.