Komoda to jeden z najpraktyczniejszych mebli twardych, jaki możemy ustawić w naszym mieszkaniu. Tego typu mebel doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy w pokoju młodzieżowym. Nowoczesna przestronna komoda zapewni domownikom funkcjonalną przestrzeń, w której można przechowywać ubrania, dokumenty oraz inne różne przedmioty, których nie chcemy trzymać na zewnątrz. Dzięki szufladkom komoda pozwala na uporządkowanie naszych domowych szpargałów i utrzymaniu w pomieszczeniu ładu i czystości. Jakie nowoczesne komody są teraz na topie? Zobaczmy.

 

Nowoczesna komoda Violet

 

Jest to model wykonany w stylu modernistycznym, który doskonale dopasuje się do domowego salonu, zapewniając atrakcyjny wystrój i dużą funkcjonalność. Komoda wykonana została w odcieniu ciepłej bieli, która świetnie komponuje się z zielenią roślin oraz dodatkami w mocniejszych, również ciepłych barwach. Mebel gwarantuje sporą przestrzeń użytkową, wyposażony został w przestronne, ale zgrabne półki oraz sprawnie wysuwane szufladki. Przestrzenny blat pozwala na ekspozycję przedmiotów dekoracyjnych, takich jak figurki czy ramki ze zdjęciem. Komoda stworzona została bardzo solidnie, jest łatwa w montażu i świetnie zaprezentuje się na tle innych nowoczesnych mebli.

 

Luksusowa komoda nowoczesna Phantasy w kolorze czarnym

 

Coraz więcej osób decyduje się wyposażyć swoje mieszkania w czarne meble. Kolor, który niegdyś kojarzył się z ponurą, mroczną atmosferą, aktualnie stanowi jeden z najchętniej stosowanych w melach modernistycznych. Czerń nie musi być bowiem smutna. Wybierając czarną komodę Phantasy z podświetleniem, możemy z nią stworzyć niesamowity wystrój, który zachwyci już od pierwszego spojrzenia. Komoda jest nie tylko solidna i praktyczna, ale także elegancka i świetnie skomponuje się z innymi nowoczesnymi elementami wyposażenia. Meble w czerni ładnie kontrastują z bielą oraz innymi, nieco chłodniejszymi barwami.

 

Więcej nowoczesnych komód w różnej kolorystyce znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.