Czarne meble glamour

Wnętrza w stylu glamour kojarzą się z przepychem i blaskiem. Już na pierwszy rzut oka na taką aranżację przychodzi nam do głowy myśl "tu mieszka ktoś z klasą"! Jednym z mebli, których nie może zabraknąć w salonie glamour jest oczywiście komoda - piękna, czarna, z frontami o wysokim połysku i przeszkleniami. Dzisiaj zaprezentujemy Ci kilka pięknych modeli, które na pewno zachwycą najbardziej wymagające osoby!

Komoda do salonu czarna Classic - klasyczna elegancja

Pierwsza komoda, którą chcemy Ci zaprezentować, pochodzi z kolekcji mebli do salonu Classic. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim bardzo eleganckimi przeszkleniami na frontach, które pozwalają wyeksponować dekoracyjne przedmioty czy pamiątki.

Czarna komoda Classic ma fronty na wysoki połysk, które dodają jej bardzo wiele elegancji! Padające na nie światło subtelnie się odbija, a refleksy świetlne wywołują dodatkowo szklane półki. Naszym klientom, którym podoba się właśnie ten model komody, szczególnie polecamy zdecydować się na wersję z oświetleniem ledowym - zamontowane światła sprawiają, że całość prezentuje się jeszcze bardziej szykownie!

Nowoczesna meblościanka czarna Classic

 

Czarna komoda na wysoki połysk - komoda Fresh

Kolejną naszą propozycją jest czarna komoda do salonu wchodząca w skład kolekcji mebli Fresh. Jest utrzymana w minimalistycznym stylu - ma gładkie, lśniące fronty i pozbawiona jest wszelkiego rodzaju zdobień. w środkowej części znajdują się pojemne szuflady, po bokach szafki otwierane za pomocą dotyku.

Komoda Fresh>> daje bardzo duże możliwości aranżacyjne - jej prosta i zgrabna forma sprawia, że można ją wykorzystać jako element wystroju każdego pomieszczenia, zestawiać z innymi meblami. Ponadczasowy design i elegancja tkwiąca w prostocie, ekstrawagancja dzięki frontom na wysoki połysk - tak w wielkim skrócie można określić czarną komodę z kolekcji mebli Fresh.

 

Czarne komody i nowoczesne meblościanki - duet idealny

Nowoczesna meblościanka to nic innego jak dobrane do siebie meble z tej samej kolekcji, które razem tworzą spójną i harmonijną całość. Zazwyczaj ustawia się ją na jednej ścianie w pomieszczeniu - zazwyczaj tej, która jest na wprost mebli wypoczynkowych i ma stanowić swoistą przestrzeń multimedialną. W skład nowoczesnych meblościanek wchodzą eleganckie meble ścienne (szafki lub witryny wiszące), szafki pod telewizor i witryny, a ich uzupełnieniem są zgrabne półki na książki. Taki zestaw jest bardzo funkcjonalny - meble są pojemne i zapewniają sporo miejsca do przechowywania.

Czarne meble do salonu w stylu glamour

Do nowoczesnej meblościanki warto dobrać komodę - jak wszyscy wiemy, jest to mebel ponadczasowy i bardzo praktyczny. W naszym sklepie znajdziesz szereg różnych modeli - komody do salonu czarne na wysoki połysk mamy praktycznie w każdej kolekcji mebli.

Przeczytaj też EKSKLUZYWNE CZARNE MEBLE DO SALONU>>

Zobacz wszystkie czarne meblościanki do salonu>>

Sprawdź meble do salonu wyprzedaż>>

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.