Meblościanka do salonu

Funkcjonalna i nowoczesna meblościanka do salonu to mebel, który przyda się w każdym domu i mieszkaniu. Warto zdecydować się na produkt wykonany z najlepszej jakości materiałów, co stanowi gwarancję jego odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Wpisujące się w aktualne trendy aranżacyjne meblościanki do salonu to produkty, które bez trudu pomieszczą sprzęt RTV. Tym, co wyróżnia dobrej jakości meblościanki do salonu jest przede wszystkim zastosowanie do ich produkcji starannie dobranych materiałów. Produkty te są dostępne w naszej stałej ofercie, w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru – białym i czarnym. We wnętrzach nowoczesnych i klasycznych sprawdzi się oferowana przez nas meblościanka Classic Biała. To wyrób z dodatkowym miejscem do przechowywania, a także funkcjonalnymi wnękami, które bez trudu pomieszczą sprzęt multimedialny. Biała meblościanka do salonu z serii Classic posiada korpus wykonany z płyty MDF lakierowanej i krawędzie oklejone obrzeżem ABS, co podwyższa walory użytkowe tego produktu.

 

Meblościanka do salonu – istotny element wyposażenia

Osoby zainteresowane meblami do salonu z energooszczędnym podświetleniem, mogą wybrać meblościanki do salonu typu LED. Wyrobem, który wpisuje się w tę stylistykę jest meblościanka Sun Czarna z oświetleniem. Fronty tego mebla wykonano na wysoki połysk, co wspaniale współgra z poziomymi uchwytami ze lśniącej stali chromowanej i niskimi nóżkami, stworzonymi z tego samego materiału. Podobnie prezentuje się meblościanka Jet Set Czarna z oświetleniem ledowym w wersji zimnej, ciepłej i neutralnej. Dwie półki i witryny wiszące, a także trzy pojemne szuflady w stoliku RTV tej meblościanki do salonu, mogą być wykorzystywane do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Z kolei wbudowane podświetlenie ledowe może stanowić dodatkowe źródło światła po zapadnięciu zmroku.

Zobacz również: Meblościanki ponad czasowy mebel

Elegancka meblościanka do salonu to produkt, który podkreśli design tego wnętrza. Wbudowane w witryny panele LED emitują przyjemne dla wzorku światło, eksponując przy tym piękno przechowywanych w nich przedmiotów.

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.