Komoda to mebel niezastąpiony, który znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu. Możesz stworzyć z niej wyjątkowo oryginalną wyspę w kuchni, świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym i będzie ozdobą każdego salonu. Zobacz oryginalne aranżacje wnętrz z białą komodą w roli głównej.

Dlaczego nie można zapominać o komodzie podczas urządzania domu? Przede wszystkim dlatego, że daje ogromne możliwości aranżacyjne i wpisuje się praktycznie w każdy styl. Ponadto jest wyjątkowo praktyczna i funkcjonalna – w jej wnętrzu możesz przechowywać zarówno dokumenty, płyty czy czasopisma, jak i sprzęt elektroniczny, kolekcję płyt z filmami czy nawet odzież!

Przeczytaj też JAK OZDOBIĆ ŚCIANĘ ZA KOMODĄ W SALONIE http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/cat/komody-do-salonu/post/jak-ozdobic-sciane-za-komoda-w-salonie/

Komoda to świetna alternatywa dla masywnej szafy w sytuacji, kiedy mieszkanie ma niewielki metraż – z powodzeniem pomieści całą garderobę.

Biała komoda z połyskiem do salonu

Bała komoda do salonu

Biała komoda o minimalistycznej formie doskonale wpisze się w większość aranżacji. Wystarczy, że zadbasz o odpowiednie tło – możesz ją ustawić przy ścianie ozdobionej cegłą lub ciekawą tapetą lub pomalowaną na ulubiony kolor.

Lśniąca biel komody komponuje się z każdym kolorem, w związku z czym będzie subtelnym uzupełnieniem zarówno skandynawskiej aranżacji, jak i nowoczesnego wystroju.

Biała komoda z połyskiem dobrze wygląda zestawiona z:

  • cegłą – zarówno surową, jak i pomalowaną,
  •  nowoczesną tapetą,
  •  tynkiem dekoracyjnym,
  •  idealnie gładką ścianą pomalowaną na jeden kolor.

Zobacz wszystkie NOWOCZESNE KOMODY DO SALONU http://www.aaaameble.pl/komody

Nowoczesne komody do salonu

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.