Do naszej oferty dołączyły dwie nowe kolekcje mebli – Garda i Salerno. Nasi styliści proponują je przede wszystkim miłośnikom prostych, minimalistycznych aranżacji – meblościanki składają się ze zgrabnych, ustawnych mebli. Prosta forma, płyty o wysokim połysku, śnieżna biel i kolor drewna – wprowadź je do swojego salonu, stwórz miejsce idealne do relaksu, odpoczynku.

Oba zestawy powstały z wysokiej jakości płyt, wyposażone są w markowe okucia i solidne elementy.

Meble do salonu Garda – urok drewna i czysta biel

Kolekcja mebli Garda zaprojektowane zostały z myślą o wielbicielach skandynawskich, jasnych wnętrz. Idealnie śnieżna biel frontów o wysokim połysku sprawi, że wnętrze sprawia wrażenie większego, przestronniejszego i jaśniejszego, natomiast płyty w kolorze drewna ocieplają wnętrze i wywołują przyjemne wrażenie przytulności.

Meble wchodzące w skład zestawu są nie tylko designerskie, ale przede wszystkim pojemne i funkcjonalne. Możesz je ustawić przy jednej ścianie lub w dowolny sposób rozmieścić w pomieszczeniu.

Meble do salonu Garda

W skład zestawu wchodzą:

  • szafka pod telewizor z klapami (z systemem Push to open), z białymi frontami o wysokim połysku,
  • stolik RTV z czterema półeczkami na sprzęt elektroniczny,
  • elegancki regał do zawieszenia lub postawienia,
  • dwie zgrabne witryny,
  • praktyczna półka ścienna – idealna na książki, kwiaty lub dekoracje.

Kup teraz i skorzystaj z darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-garda

Kolekcja mebli Salerno – nowoczesny design w minimalistycznych klimatach

Zestaw mebli do salonu Salerno to klasa, funkcjonalność i styl w jednym. Zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, wyróżniający się nowoczesnym designem, przykuwający uwagę. Głównym elementem jest kwadratowa szafka, której centralnym punktem jest idealnie biały front o wysokim połysku, otoczony czterema boksami. Do tego dwie zgrabne szafki pod telewizor i prosta półeczka z panelem ściennym.

Kolekcja mebli Salerno to krok w stronę stworzenia wnętrza funkcjonalnego, ale przy tym wyjątkowo eleganckiego. Białe fronty z połyskiem urozmaicone są dyskretnymi uchwytami, które świetnie komponują się z płytami w kolorze drewna. Całość jest bardzo spójna i harmonijna.

Kup teraz i skorzystaj z darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-salerno

Meble do salonu Salerno