Łóżka kontynentalne znalazły szerokie grono zwolenników. Nasi Klienci cenią sobie swobodę w wyborze obicia, wymiarów łóżka czy odpowiedniego designu. Elementy takie, jak pojemnik na pościel czy materac strefowy sprawiają, że właściwie każdy jest w stanie zamówić łóżko do sypialni idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Choć zdarzają się nietypowe zapytania, jesteśmy w stanie im sprostać. Oto kilka z nich.

 

Łóżko dla wysokich

Słuszny wzrost potrafi przynosić tak samo wiele radości, jak i problemów. Wysokie osoby często narzekają na to, że łóżka standardowych rozmiarów są dla nich za krótkie. Dlatego dajemy możliwość zamówienia produktu nie tylko dowolnej szerokości, ale i długości - również 2,10 lub 2,20 m. Łóżka na wymiar odpowiadają indywidualnym potrzebom użytkownika, w przeciwieństwie do tych, które kupuje się prosto z salonu.

 

Łóżko bez zagłówka

Choć wysokie wezgłowie ma wiele zalet, zdarza się, że nie jest ono potrzebne. Zazwyczaj wtedy, gdy aranżacja sypialni zakłada oddzielnie wykonane oparcie za łóżkiem - przytwierdzone do ściany. Niektórzy Klienci decydują też, by zastąpić łóżko z zagłówkiem takim z dużymi poduchami pełniącymi tę funkcję. Niezależnie od powodu, nasze modele są dostępne również w takiej, uproszczonej wersji bez wezgłowia.

 

Łóżka z pojemnikiem

W niewielkich sypialniach oraz mieszkaniach wykorzystuje się każdą przestrzeń do przechowywania rzeczy. W takiej sytuacji łóżka boxspring z pojemnikiem sprawdzają się idealnie. Można schować do nich kołdrę, pościel na zmianę, koce oraz inne rzeczy, których nie ma potrzeby przechowywać na wierzchu. Również w dużych sypialniach znajdują zastosowanie. W pojemnikach w wygodny sposób chowa się kołdry letnie oraz zimowe, kiedy sezon na ich użytkowanie mija. Warto pamiętać, że wybierając łóżko z pojemnikiem, nie trzeba rezygnować z dobrej jakości materaca strefowego. W tej opcji zamówienia jest on nadal dostępny, zatem nic nie obniża komfortu snu

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.