Łóżko to zdecydowanie najważniejszy mebel w sypialni i to ono wyznacza kierunek całej aranżacji. Wybór jest ogromny – od prostych łóżek ramowych ze stelażem, przez rozkładane kanapy, aż po ekskluzywne łóżka hotelowe, tapicerowane, z pikowanym wezgłowiem. O gustach się nie dyskutuje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by się im przyjrzeć i… wyciągnąć wnioski. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie łóżka podbiły serca Polaków w tym roku – przeczytajcie ten artykuł.

Podsumowując 2018 rok nie sposób nie zauważyć popularności, jaką cieszyło się jedno z naszych łóżek. Okazało się, że hitem sprzedażowym był model Boxspring 997-41 tapicerowany tkaniną. Dowiedzcie się więcej, jesteśmy przekonani, że wam również przypadnie do gustu.

Łóżko Boxspring 997-41 tapicerowane tkaniną

Łóżko Boxspring 997-41 okazało się hitem sprzedażowym w 2018 roku. Przepiękny wygląd zapewnia przede wszystkim tapicerowany, pikowany szczyt górny, który wnosi do wnętrza nowy wymiar elegancji.

Klienci docenili nie tylko piękny, niebanalny design, ale również solidną konstrukcję. Specjalna skrzynia wypełniona została sprężynami - to ona stanowi podstawę pod specjalny, strefowy materac. Całość zapewnia sylwetce idealne wsparcie, bez obciążania kręgosłupa. Wysokie wezgłowie pozwala zająć wygodną pozycję siedzącą, a dodatkowo chroni ścianę przed zabrudzeniem.

Łóżko Boxspring 997-41:

  • Wysokie, pikowane wezgłowie pozwala zająć wygodną pozycję siedzącą.
  • Poziom spania ok. 65-70 cm powyżej podłogi zapewnia higieniczność snu.
  • Materac strefowy - uznawany za najlepszy na rynku.
  • Tkanina jest trwała, wytrzymała (nie przeciera się, łatwo się czyści).
  • Dostępne w wielu kolorach.

Sprawdź szczegóły: https://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-997-41-tkanina

Łóżko z wysokim zagłówkiem

Łóżko Boxspring 997

Tkanina - obicie łóżka Boxspring

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.