Konstrukcja

Łóżka tapicerowane wyróżniają się zazwyczaj wzmocnionym korpusem i ramą. Jest to bardzo ważne, jeżeli zależy nam na zakupie produktu na wiele lat. Korpus oraz rama mają również duży wpływ na wystrój w pomieszczeniu, gdyż znacznie rzucają się w oczy, dobrze więc wybrać takie, które będą współgrać z panującymi w danym wnętrzu dodatkami. Warto również zastanowić się, czy zależy nam na dodatkowym miejscu do przechowywania pościeli. Wtedy najlepiej wybrać łóżko tapicerowane ze skrzynią.

 

Stelaż

Wybór stelaża to niezwykle istotna rzecz, gdyż to właśnie on zapewnia odpowiednią podporę pod materac. Niektóre łóżka mają już dołączony stelaż, inne wymagają jego osobnego zakupu. Zawsze jednak musimy pamiętać, aby stelaż był odpowiednio dopasowany zarówno do łóżka, jak i do materaca, gdyż tylko w taki sposób będzie mógł zapewnić jego stabilność.

 

Jakie łóżko tapicerowane wybrać?

Skoro już wiemy, jakie parametry powinno mieć dobrej jakości łóżko tapicerowane, musimy jeszcze zdecydować się na odpowiedni model. W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszą się oryginalne łóżka tapicerowane Boxspring ozdobione stylowym zagłówkiem. Charakteryzują się one wysoką ramą oraz wzmocnioną skrzynią pod materac, która gwarantuje pełną stabilność, a wraz z nią mocny i spokojny sen. Szeroki wybór tkanin obiciowych sprawia, że każdy może wybrać dla siebie łóżko o indywidualnej prezencji i stworzyć wraz z nim wnętrze, które będzie nie tylko przytulne, ale też stylowe. Łóżko Boxspring to gwarancja wysokiej jakości i ciekawej prezencji zarazem. Zapraszamy do przeglądania nowych mode

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.