Dawniej komoda miała przede wszystkim przechowywać, być pojemna, magazynować potrzebne rzeczy, od odzieży, pościeli, po drobiazgi. Dziś jej funkcja znacznie się poszerzyła, nie tylko ma być praktycznym meblem, ale ozdabiać wnętrze, być dekoracją, przykuwać uwagę i tworzyć modną aranżację. Nie wiesz gdzie możesz umieścić komodę i jak ją połączyć z wystrojem wnętrza? Koniecznie zobacz naszą galerię – poniżej znajdziesz 5 pomysłów na aranżację wnętrz z modną komodą w roli głównej.

Modna komoda do salonu

Modna komoda w salonie powinna być dobrana do pozostałych mebli. Jeśli stawiasz na nowoczesny styl wybierz komodę o prostej formie i wysokim połysku. Postaw na niej lustro lub zdjęcie w nowoczesnej ramce albo futurystyczną figurkę.

 

 Nowoczesna komoda do salonu biała wysoki połysk

 

Modna komoda w sypialni

Modna komoda w sypialni powinna pasować do łóżka, innych mebli i koloru ścian, dodatków. Nowoczesna komoda to mebel o prostej formie, bez zdobień. W szufladach i szafkach umieścisz bieliznę, pościel, a na komodzie możesz postawić dekoracyjną szkatułkę na biżuterię, butelki z perfumami lub lustro. Pamiętaj, że elementy dekoracyjne na komodzie muszą współgrać z jej stylem, kolorystyką. Jeśli umieścisz na nowoczesnej komodzie o wysokim połysku przedmioty o rustykalnym stylu – uzyskasz niespójną aranżację.

 

Nowoczesna komoda do sypialni biała z podświetleniem

 

Modna komoda w kuchni

Modna komoda w kuchni pełni rolę dodatkowej szafki – w której przechowuje się naczynia, sztućce, przyprawy i drobny sprzęt kuchenny. Na blacie możesz umieścić doniczki ze świeżymi ziołami. W mniejszej kuchni możesz wykorzystać modną komodę jako dodatkowy blat kuchenny. Podobnie jak w przypadku innych pomieszczeń powinna zostać dobrana do charakteru wnętrza. Weź pod uwagę nie tylko kolory innych mebli, ale i dodatków: od stojącego ekspresu do kawy, po zasłony.

 

Nowoczesna komoda do kuchni czarna wysoki połysk

 

Modna komoda do przedpokoju

Modna komoda w przedpokoju najczęściej służy jako schowek na rękawiczki, czapki, szaliki, pastę do butów. Blat komody można wykorzystać jako miejsce dekoracyjne – stawiając na nim dekoracyjną misę na klucze lub pudełko na listy.

 

Nowoczesna komoda biała do przedpokoju

 

Modna komoda do łazienki

Modna komoda to idealne miejsce na ręczniki i kosmetyki. Na blacie można umieścić dekoracyjną misę z suszonymi płatkami kwiatów lub świeczkami – do relaksacyjnej kąpieli. Modna komoda może przyczynić się do zbudowania klimatycznego wnętrza.

 

Nowoczesna komoda do łazienki czarna wysoki połysk podświetlenie

 

Podobają ci się aranżacje z wykorzystaniem naszych modnych komód - ZNAJDZIESZ JE WSZYSTKIE W KATEGORII: KOMODY»

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.