Minimalizm niezmiennie rządzi we wnętrzach naszych domów od kilku sezonów i stale zyskuje nowe grono miłośników. Co wyróżnia salon urządzony w stylu minimalistycznym? Przede wszystkim dużo przestrzeni, jasne kolory i sporo światła. To miejsce pozbawione zbędnych rzeczy. Miejsce, w którym rządzi prostota i oszczędność form. Szukasz pomysłów na minimalistyczną aranżację? Zobacz nasze propozycje.

Harmonia i równowaga – te dwa określenia najlepiej oddają klimat panujący w minimalistycznych wnętrzach. To jednak nie oznacza całkowitej rezygnacji z kontrastów. Białe meble z połyskiem można śmiało zestawić z czarną sofą lub ustawić na tle ciemniejszej ściany. Wolisz czarne minimalistyczne meble? Otocz je jasnymi, pastelowymi kolorami i śnieżną bielą.

Przeczytaj również BIAŁE MEBLE - Z CZYM JE ŁĄCZYĆhttp://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/biale-meble-do-salonu-z-czym-je-laczyc/

Białe meble w minimalistycznym salonie

Jakie meble do minimalistycznego pokoju?

Przede wszystkim – proste w formie. W minimalistycznych wnętrzach nie ma miejsca na przepych i bogactwo zdobień. Warto wybrać nowoczesną meblościankę o gładkich frontach, składającą się tylko z takich elementów, które są mieszkańcom niezbędne. Nie musisz decydować się na gotowy zestaw mebli – możesz samodzielnie wybrać poszczególne elementy i stworzyć swój własny komplet.

Urządzając minimalistyczny salon pamiętaj, by zadbać przede wszystkim o to, by był nie tylko estetyczny, ale i wygodny. Zadbaj więc o stworzenie kącika multimedialnego – wystarczą dwie lub trzy szafki RTV, na których postawisz telewizor, oraz półeczki – idealne do wyeksponowania swojej kolekcji ulubionych książek lub pamiątek.

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLE DO SALONU http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Zamiast dużej i masywnej szafy wstaw do salonu komodę! Ma wystarczająco pojemne i sprytnie zaprojektowane wnętrze, by pomieścić wszystkie twoje rzeczy. Na jej blacie możesz postawić oryginalne pudełka lub koszyczki, dzięki czemu aranżacji nie popsują leżące w nieładzie drobne przedmioty.

Eleganckie witryny z przeszklonymi szafkami będą stanowiły świetne dopełnienie minimalistycznej aranżacji.

Salon minimalistyczny – inspiracje

W naszej galerii znajdziesz pomysły na nowoczesny, minimalistyczny salon. Zobacz, jak zostały dobrane meble i dodatki.

Białe meble nowoczesne

Białe meble do salonu

Meble do salonu

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.