Mieszkania w bloku mogą mieć różne wymiary. Niewielkie kawalerki bywają naprawdę mikroskopijne, jednak istnieją również apartamenty, w których bez problemu zmieszczą się wielodzietne rodziny. W zależności od wymiarów mieszkania, salon w bloku również może być mniejszy lub większy. Zazwyczaj jednak nie ma w nim tak dużej przestrzeni, jak w salonie w domu mieszkalnym.

 

Chociaż mieszkania w bloku zazwyczaj nie są bardzo duże, to jednak często niewielkie rozmiary sprzyjają stworzeniu wrażenia przytulności. Mieszkanie w bloku łatwiej jest urządzić, wykorzystując do tego gotowe zestawy mebli. Poszukując meblościanki do salonu w bloku, warto zwrócić uwagę na komplety, dostępne na naszej stronie internetowej. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów, które mogą zainteresować miłośników dobrego stylu.

 

Meblościanki do salonu – kolekcja Charme

 

Wykonana z solidnością i precyzją meblościanka sprawdzi się idealnie w salonie o średnim metrażu. Osoby mieszkające w blokach z pewnością zwrócą uwagę na zgrabne elementy, które doskonale zaprezentują się w salonie w mieszkaniu. Model ten składa się z czterech elementów:

  • witryny stojącej dużej;

  • witryny stojącej małej;

  • szafki RTV;

  • panelu ściennego.

 

Wśród meblościanek do salonu, ten komplet cieszy się popularnością u osób, poszukujących mebli, którymi mogliby wyposażyć średni salon. Każdy z elementów zestawu można ustawić wedle własnego uznania, tworząc tym samym przestrzeń przytulną i bezpieczną.

 

Meblościanki do salonu – zestaw Salerno

 

Salerno to meblościanka do niewielkiego salonu, która z pewnością wpłynie na wartość estetyczną pomieszczenia. Komplet składa się z dwóch szafek RTV, szafki wiszącej i półki ściennej. Zgrabna prezencja każdego z elementów sprawia, że umieszczone w niewielkim metrażu stworzą ciekawą aranżację, powiększając pomieszczenie optycznie i jednocześnie zapewniając mu domową, miłą atmosferę.

 

Więcej ciekawych modeli meblościanek do salonu znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do przeglądania oferty.