Meblościanka czarna – jedni mówią, że niepraktyczna, bo widać na niej zbierający się kurz, odciski palców, zwłaszcza jeśli w domu masz małe dzieci. Inni, że to kolor ciemny, przytłaczający, w którym czujesz się źle. A jeszcze inni, że czarne meblościanki pomniejszają wnętrze. Sprawdź kto ma rację i czy czarna meblościanka jest dla Ciebie.

Meblościanka czarna będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, gdy:

  • Masz duży salon, sypialnię czy pokój gościnny – faktycznie ciemne kolory optycznie pomniejszają przestrzeń. Jeśli jednak wybierzesz meblościankę czarną z połyskiem wówczas uzyskasz efekt głębi.
  • W twoim wnętrzu są jasne ściany (najlepiej białe), duże okna i dobre oświetlenie – to przeciwdziała zmniejszeniu wnętrza. A czarne meblościanki zostają ciekawie wyeksponowane na jasnym tle. 
  • Dominuje naturalne ciepłe światło – wówczas czarna meblościanka nie jest przytłaczająca i nie sprawia wrażenia ciężkiej.
  • Twoje wnętrze jest zaprojektowane w zgodzie z minimalistycznym nowoczesnym stylem – w taki styl doskonale wpisują się czarne meblościanki o wysokim połysku.
  • W pokoju masz dodatki w „żywych kolorach”, dominuje limonka, amarant, kanarkowa lub słoneczna żółć, soczysta zieleń. Czarna meblościanka doskonale łączy się z takimi kolorami.

Sprawdź pełną ofertę CZARNYCH MEBLOŚCIANEK»

Meblościanka czarna nowoczesna

 

Czarna meblościanka nowoczesna

Meblościanka czarna z oświetleniem LED

Meblościanka czarna z białymi elementami dekoracyjnymi


Jak się okazuje czarna meblościanka nie musi przytłaczać, stać wyłącznie w dużym pokoju – wystarczy, że zastosujesz kilka trików – pomalujesz ściany na jasny kolor, ożywisz wnętrze dodatkami lub wymienisz żarówki na takie, które będą dawać ciepłe, przytulne światło.

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.