Meble nowoczesne charakteryzuje prostota, oszczędność zdobień i minimalizm, który w szczególny sposób akcentuje prostotę. W minimalistycznych wnętrzach akcent pada więc nie na dodatki, ale na formy – oszczędne lecz zaskakujące. Dowiedz się, jakie meble nowoczesne wybrać do monochromatycznie urządzonych wnętrz.

Meble nowoczesne białe

Białe wnętrza nigdy nie wyjdą z mody i nigdy nie będą nudne. Ponadczasowa biel od lat rządzi w salonach i z pewnością pozostanie w nich na kolejne dekady. Białe meble nowoczesne to sposób na salon w stylu minimalistycznym, w którym nieskazitelny kolor śniegu przeplata się z innymi barwami natury.

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLE http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Meble nowoczesne białe z połyskiem o geometrycznym kształcie i prostej formie podkreślają chłodny wystrój pokoju. Ich gładkie i lśniące fronty dodają pomieszczeniu charakteru i elegancji. Białe meble dobrze prezentują się zestawione z drewnem, pastelami i prostymi dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów.

Białe meble minimalistyczne

Czarne meble w salonie

Powszechnie uważa się, że czarne meble to propozycja dla odważnych i jest w tym sporo prawdy. Warto pamiętać, że czarne meble z połyskiem dają tak ogromne możliwości aranżacyjne, że z powodzeniem można je wykorzystać w różnych aranżacjach, a tym samym – trafić w różne gusta.

Czarne meble z połyskiem do salonu

Meble nowoczesne do pokoju w stylu glamour muszą być czarne, proste w formie i z pięknym połyskiem. Miłośnicy luksusu i przepychu postawią więc na czarną meblościankę z oświetleniem LED i eleganckimi przeszkleniami.

Zobacz wszystkie CZARNE MEBLE POKOJOWE  http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Inaczej prezentować się będą czarne meble we wnętrzach w stylu industrialnym – gładkie fronty doskonale prezentują się na tle chropowatej ściany z betonu lub zestawione z naturalną, gołą cegłą. Czarne meble z połyskiem w nowoczesnym pokoju utrzymanym w stylu loft stanowić będą świetny kontrast i podkreślą oryginalną aranżację.

Meble czarne z połyskiem

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.