Był czas na lakierowane meble w kuchni, teraz nadchodzi sezon na meble do salonu w połysku. Znany portal Homebook już nakreślił trend 2018 – salon zdominują czarne połyskliwe meble, błyszczące różowe komody, obicia z lakierowanej skóry, tkaniny z perłowym połyskiem. A my ze swojej strony dodamy czarno-białe meble na wysoki połysk, który spotęgowany jest dodatkowo oświetleniem.

Czarne meble z połyskiem

Błyszczeć będzie w każdym salonie, czy to nowoczesnym, czy klasycznym. W 2018 roku salon urządzamy na bogato – przepych i elegancja to już nie tylko domena stylu glamour. Czarne meble z połyskiem w nowoczesnym salonie sprawią, że wnętrze nabierze ekskluzywnego stylu. Modne będą czarne witryny, komody (zarówno te ludwikowskie, jak i te minimalistyczne), szafki RTV, szafy, wiszące półki, stoły – pod warunkiem, że będą wykonane w wysokim połysku. Klasyczna czerń i połysk to połączenie niezwykle eleganckie i szykowne.

Czarne meble z połyskiem

Zobacz więcej czarnych mebli z połyskiem http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Wolisz białe meble z połyskiem – sprawdź http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Krzykliwe kolory w połysku

Designerzy odważnie sięgną po krzykliwe kolory: mocny róż, energetyczny pomarańcz spotęgowane dodatkowo mocnym połyskiem. I tak komoda w połyskliwym różu będzie ożywiającym dodatkiem w neutralnym wnętrzu.

Różowa komoda z połyskiem

Obicia z lakierowanej i srebrzystej skóry

Będzie królować ekstrawagancja – obicia meblowe z mocno lakierowanej skóry zauważy każdy. Nie sposób przejść obojętnie obok takich mebli. Siedziska i oparcia jak z lateksu będą bestsellerem roku 2018. Lakierowana skóra i to koniecznie w intensywnych barwach: żółci, czerwieni, fuksji lub pastelowych kolorach. Do tego srebrzyste obicia na frontach mebli. Będą królować sofy w srebrzystej, mocno lakierowanej skórze.

Meble tapicerowane połyskującą tkaniną

Tkaniny z perłowym połyskiem

W salonie nie zabraknie mebli obitych perłowymi tkaninami. To brawura, która wymaga odwagi, niełatwo się otrzeć o kicz. Francuski akcent, bezkompromisowe wzornictwo, stylowa oprawa – i uzyskasz nietuzinkowy salon, urastający do rangi dzieła sztuki. O takim salonie będzie głośno. W żadnym wypadku to nie klasyczny design.

Źródło: https://www.homebook.pl