Nowoczesne meble do salonu niczym z okładki prestiżowego magazynu wnętrzarskiego. Spełniające wszystkie wytyczne minimalistycznego stylu. Czarne i białe meble do salonu, o prostych kształtach, gładkich frontach, z modnym połyskiem. Eleganckie i funkcjonalne.

Prostota mebli do salonu

Nowoczesny salon narzuca meblom prostotę. Obowiązująca zasada „mniej znaczy więcej” dotyczy w szczególności mebli do salonu.

  • Proste, geometryczne kształty – zamiast dekoracyjnych zaokrągleń.
  • Gładkie fronty z połyskiem – zamiast przesadnych żłobień, barokowych ozdobników.
  • Nowoczesne tworzywa sztuczne – zamiast ciężkiego, masywnego drewna.
  • Funkcjonalność i oszczędność formy zamiast przesadnej dekoracyjności dominującej nad komfortem użytkowania.

Zobacz nowoczesne meble do salonu w promocyjnych cenach»

Nowoczesne meble do salonu nie są zdobione, ich urok zamknięty jest w prostocie. Ich jedynym ozdobnikiem jest połysk. Nie ma miejsca na ornamenty, sztukaterię, antyki, puszyste dywany czy koronki. Nowoczesne meble do salonu robią furorę formą, bryłą i proporcjami. W tego typu meblach obserwujemy konsekwencję – prostota jest widoczna w każdym elemencie – od uchwytów, po stopki. 

Biała komoda połysk

Czarne meble do salonu z połyskiem

 Meble do salonu pasujące do nowoczesnego wystroju

Nowoczesne meble do salonu doskonale łączą się ze stalą, szkłem, kamieniem, betonem, cegłą lub drewnem egzotycznym. W przypadku pierwszych meble podkreślają swoją surowość, w przypadku ciepłego drewna – uzyskują nieco łagodniejszy wyraz. 

Czarne meble do salonu doskonale łączą się z białymi dodatkami. I odwrotnie, białe meble do salonu świetnie komponują się z czarnymi elementami dekoracyjnymi. Razem są wyrazem nowoczesnego designu. 

Białe meble do salonu z podświetleniem

Nowoczesna biel i czerń

Podstawowym kolorem nowoczesnego stylu jest ponadczasowa biel i czerń. Białe i czarne meble do salonu idealnie komponują się z każdym kolorem: od szarego, beżowego, po soczystą zieleń czy gorącą czerwień. W tym tkwi uniwersalność nowoczesnych mebli do salonu – masz dowolność w tworzeniu aranżacji. 

Białe meble do salonu z połyskiem

Czarne meble do salonu z połyskiem

 

W nowoczesnym salonie ma być przestronnie, dużo miejsca, światła, swobody – dlatego często rezygnujemy z dużych mebli do salonu – na rzecz pojedynczych mebelków (komód, szafek RTV, witryn itd.). U nas masz możliwość kupienia pojedynczych mebli wchodzących w skład zestawu lub ich dowolnego łączenia. 

Wybierz meble do salonu z zestawów»

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.