Wybierając meble do salonu, nie musisz decydować się na meblościanki, tym bardziej, jeśli masz nieduży metraż. Zawsze możesz wybrać z zestawu pojedyncze elementy i umieścić je w dogodnym miejscu. Nowoczesne meblościanki dają dużo swobody twórczej. Możesz połączyć ich elementy w dowolny sposób. Jaki? Kilka podpowiedzi poniżej.

Czarno-białe meble do salonu

Możesz skompletować swój własny zestaw. Kontrastowe meble do salonu uzyskasz, łącząc wybrane elementy z meblościanki czarnej i meblościanki białej. Możesz np. zestawić czarną szafkę RTV z białą, czarną witrynę z białą witryną lub czarną półkę wiszącą z białą.

Zobacz białe meble do salonu»

Zobacz czarne meble do salonu»

Meble do salonu z kolorem drewna

Zimną kolorystykę mebli do salonu (biel, czerń) można ocieplić w bardzo prosty sposób. Wystarczy dodać element w kolorze ciepłego drewna. Przykładowo, łącząc czarne witryny i półkę wiszącą z szafką RTV z kolekcji Sonoma. 

 

 

Meble do salonu ustawione w dowolny sposób

Jeśli chcesz odejść od tendencji ustawiania szaf, regałów, szafek RTV na całej długości ściany – wybierz poszczególne elementy i ustaw je dowolnie. Nic cię wówczas nie ogranicza, możesz postawić komodę w sypialni, szafkę RTV w salonie, a półki wiszące zamontować na wolnej ścianie w pokoju dziennym. Meble  możesz rozplanować w jednym pomieszczeniu lub w całym domu. 

 Biała witryna stojąca o połysku

Komoda biała o wysokim połysku

Czarna szafa połysk

 

Biała meblościanka połysk

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.