Nowoczesne meble do salonu mają dwa oblicza - ciepłe i zimne. Pierwsze tworzą przytulne i klimatyczne aranżacje. Drugie tworzą bardzo elegancki styl high-tech. W ofercie znajdziesz meble do salonu zarówno w kolorze ciepłego odcienia drewna, jak i zimnej bieli.

Meble do salonu w ciepłym odcieniu drewna

Meble do salonu w ciepłym odcieniu drewna, odtwarzające wewnętrzną strukturę surowca z charakterystycznymi słojami – to propozycja dla osób ceniących domowy klimat, przytulne wnętrza. W tego typu meblach do salonu zachowany jest nowoczesny minimalizm (brak przesadnych zdobień i prosta forma), ale w wersji nieco ocieplonej. 


Przeczytaj także: Modna komoda w ciepłym odcieniu drewna»

Nowoczesne meble do salonu odcień drewna

Zobacz nowoczesne meble do salonu w odcieniu drewna»

Meble do salonu -  styl high-tech

Białe lub czarne meble do salonu z połyskiem to drugie oblicze nowoczesnego designu, na miarę XXI wieku. Styl ten nawiązuje do wnętrz industrialnych, sterylnych i bardzo przestronnych. Meble do salonu z kontrastowo zestawioną ze sobą bielą i czernią to charakterystyczny znak tego stylu. Do tego dochodzi punktowe podświetlenie fragmentów meblościanek. Oświetlenie półek, witryn, szafek RTV – bez tego nie byłoby tego stylu. Takie meble do salony dedykowane są osobom, które lubią chłodne i bardzo eleganckie wnętrza. Biel o wysokim połysku nadaje wnętrzu elegancji i optycznie go powiększa. 

Biała meblościanka połysk

 

Zobacz więcej BIAŁYCH MEBLI DO SALONU»


Czarne meble z połyskiem

 

Zobacz więcej CZARNYCH MEBLI DO SALONU»

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.