Centralnym punktem i najważniejszym meblem w każdej sypialni jest oczywiście łóżko. Marzysz o komfortowej sypialni, przypominającej wnętrze hotelowego apartamentu lub salonu sypialnianego z luksusowej rezydencji? Poznaj łóżka kontynentalne Boxspring, zachwyć się ich stylowym wyglądem i pokochaj za niezwykle komfortowy materac.

Każde zamówienie - DOSTAWA GRATIS!

Łóżka kontynentalne to coś więcej, niż zwykły mebel niezbędny w sypialni. To połączenie najwyższej jakości materiałów z niemiecką precyzją wykonania oraz piękny, ponadczasowy i elegancki wygląd. Tapicerowane, pikowane wezgłowia łóżek Boxspring wprawiają w zachwyt i tworzą niepowtarzalny, ekskluzywny klimat.

Łóżka z pikowanym wezgłowiem

Cechą rozpoznawczą łóżka Boxspring jest piękne tapicerowane wezgłowie. To ono przykuwa uwagę i stanowi wspaniałą dekorację sypialni. Tapicerowany zagłówek doskonale prezentuje się w zestawieniu z elegancką pościelą i luksusowymi dodatkami.

Zobacz wszystkie TAPICEROWANE ŁÓŻKA DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozka-boxspring

Do łóżka z tapicerowanym wezgłowiem warto dobrać dwie szafki nocne w takim samym obiciu. Tak stworzony komplet mebli do sypialni sprawi, że wnętrze będzie niezwykle harmonijne a cała aranżacja spójna i elegancka.

Nowoczesne łóżka do sypialni:

  • mają piękne, pikowane wezgłowie,
  • są wysokie, co ułatwia zmianę pozycji ciała,
  • wyposażone są w specjalny 7-strefowy materac,
  • obite są wysokiej jakości tapicerką z wytrzymałego materiału lub ekoskóry.

Łóżka do sypialni z wezgłowiem – galeria

Zobacz najmodniejsze modele eleganckich łóżek kontynentalnych z wysokim pikowanym wezgłowiem – zainspiruj się i spraw, by twoja sypialnia nabrała nowego, luksusowego charakteru.

Nowoczesne łóżka do sypialni

Sprawdź cenę ŁÓŻKA Z TAPICEROWANYM WEZGŁOWIEM http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-998-41-tkanina

Łóżka do sypialni tapicerowane


Sprawdź cenę NOWOCZESNEGO ŁÓŻKA DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-994-41skoropodobne

Stylowe łóżko tapicerowane Boxspring do sypialni Sprawdź cenę BIAŁEGO ŁÓŻKA DO SYPIALNI http://www.aaaameble.pl/lozko-boxspring-997-41-tkanina

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.