Łóżko boxspring Grau EleganceŁóżko z pojemnikiem typu boxspring jest synonimem wygody i luksusu, który kojarzony jest z komfortem w najlepszych hotelach. Teraz może zaistnieć również w domowych sypialniach, ciesząc swoich użytkowników praktycznością i możliwością pełnego relaksu na nim.

Mówiąc o łóżkach boxspring, ma się na myśli przede wszystkim wygodę, jaką ono oferują. Korzystanie z nich jest zalecane osobom, które cierpią na bóle pleców lub różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Dzięki odpowiedniej budowie, wstawanie z nich jest łatwe, co szczególnie docenią osoby starsze. Łóżko z pojemnikiem świetnie nadaje się również do przechowywania pościeli, elementów garderoby, których w danym sezonie się nie używa. Poza wszelkimi zaletami praktycznymi mają one też wyjątkowe walory estetyczne. Prezentują się luksusowo i estetycznie, nadając uroku każdej sypialni.

 

Łóżko z pojemnikiem i jego specyficzna budowa

Łóżko z pojemnikiem zasługuje na uwagę ze względu na swoją specyficzną budowę. Znajdujące się w dolnej części pojemniki na pościel, ustawione są na wygodnych i stabilnych nóżkach. Górną część stanowi skrzynia ze specjalnymi sprężynami, dźwigająca materac. Stąd przede wszystkim bierze się wygoda tych łóżek. Sprężyny dają poczucie stabilności, bez względu na wagę korzystającej z nich osoby. Ułatwiają zmianę pozycji i zapewniają odpowiednie wsparcie całej sylwetce. Dodatkowo tapicerowany zagłówek umożliwia komfortowe czytanie książki, czy oglądanie telewizji w pozycji siedzącej. Wysokość tego łózka ma nie tylko pozytywny wpływ na wygodne wstawanie z niego. Zapewnia też komfort osobom cierpiącym na alergię, ponieważ materac jest oddalony od podłogi, na której znajduje się kurz i inne źródła alergenów.

 

Eleganckie łóżko z pojemnikiem

Ogromną zaletą łóżek boxspring jest ich elegancki wygląd, który podkreśli piękno Twojej sypialni. Ich kolorystykę można dobrać według osobistych preferencji. Oferujemy duży wybór materiałów, ale łóżko z pojemnikiem może być również wykończone łatwą w pielęgnacji ekoskórą. Jeżeli lubisz klasyczny wygląd mebli z drewnianymi elementami, wybierz Łóżko boxspring Wood, które sprawi, że sypialnia zyska ciepły i przytulny charakter. Łóżko boxspring Grau Elegance zaskoczy Cię swoim eleganckim designem. Nasze łóżka dostępne są w wielu rozmiarach, które z łatwością dobierzesz do wielkości swojej sypialni.

Łóżko z pojemnikiem jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej sypialni. Wygoda, jaką oferuje sprawi, że sypialnia stanie się Twoim ulubionym miejscem relaksu i wypoczynku.

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.