Szukając idealnego łóżka do sypialni koniecznie zwróć uwagę na wysokość - jakie będzie najlepsze? Łóżko wysokie czy niskie jest wygodniejsze?

W każdej sypialni najważniejszym meblem jest łóżko, a od jego budowy i materaca zależy nasze codzienne samopoczucie i zdrowie. Źle dobrane mogą doprowadzić nasz kręgosłup do ruiny, sprawią że będziemy niewyspani, a więc zmęczeni i poirytowani. Szukając łóżka idealnego, które nie tylko zapewni komfort i zdrowy sen, ale też będzie prezentować się elegancko pamiętaj, by koniecznie zwrócić uwagę na jego wysokość.

Łóżko wysokie uznawane jest za najwygodniejsze - nie bez powodu. Umożliwia ono szybką zmianę pozycji z leżącej na siedzącą, wstaje się z niego bez obciążania kręgosłupa - wysokie łóżko polecane jest więc szczególnie osobom starszym, mającym problemy z poruszaniem się lub kłopoty z kręgosłupem. Idealna wysokość łóżka to 60-70 cm - na takiej wysokości powinien znajdować się materac i powierzchnia spania.

Zobacz wszystkie wysokie łóżka do sypialni>>

Łóżko wysokie do sypialni

Duże wysokie łóżka do sypialni - tapicerowane, z wezgłowiem

Wysokie łóżka do sypialni z wezgłowiem to synonim elegancji, a wielu osobom kojarzą się z ekskluzywnymi pokojami hotelowymi lub apartamentami. Piękne, szyte ręcznie wezgłowie może być gładkie lub gustownie pikowane - sam zdecyduj, w jakim stylu chcesz mieć swoje łóżko i dopasuj jego wygląd do koncepcji na aranżację sypialni.

Nasze wysokie łóżka do sypialni tapicerujemy ręcznie, a do wyboru dajemy kilkadziesiąt rodzajów tkanin w ponad 160 kolorach. Wszystkim zainteresowanym przesyłamy próbki tkanin za darmo - dzięki temu każdy może na żywo zobaczyć wybraną przez siebie tkaninę i jej odcień. Warto wiedzieć, że przez kilkadziesiąt lat działalności nie otrzymaliśmy ŻADNEJ reklamacji na łóżka! Produkujemy je na zamówienie i możemy pochwalić się 100% zadowoleniem wszystkich klientów!

Zobacz materiały obiciowe i zamów darmowe próbki tkanin>>

Wysokie łóżka do sypialni - zalety

  • Optymalna wysokość do spania, pozwalająca zachować higieniczność snu.
  • Szyte ręcznie z troską o każdy detal
  • Wezgłowie o wysokich walorach estetycznych
  • Wygodny materac - strefowy lub sprężynowy (do wyboru)
  • Nakładka wierzchnia dodatkowo podnosząca komfort wypoczynku
  • Skrzynia ze sprężynami (podstawa łóżka) zapewnia mu stabilność i utrzymuje materac właściwy w odpowiedniej pozycji, zapobiegając wgnieceniom.

Wysokie łóżko do sypialni Laura

Pamiętaj!

  • Łóżka produkujemy na zamówienie - ty decydujesz o rozmiarze, wyglądzie, rodzaju materaca i tkaniny obiciowej.
  • Mamy najszybszy czas realizacji - gotowe łóżko dostarczymy do Ciebie w 2 tygodnie od złożenia zamówienia!
  • Nasze łóżka są polskiej produkcji, z najlepszych jakościowo materiałów - współpracujemy z wiodącymi producentami tkanin obiciowych i innych komponentów.
  • Zamówienia obejmuje zawsze DARMOWA DOSTAWA.

 

Zobacz wszystkie wysokie łóżka tapicerowane na zamówienie>>

Wybierz model i skorzystaj z konfiguratora lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji lub masz dodatkowe pytania.

Wysokie łóżko do sypialni - Boxspring Marie

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.