Choć sypialnie glamour są uwielbiane przez naszych Klientów, wnętrza utrzymane w minimalistycznym stylu wciąż mają wielu zwolenników. Proste formy, niewielka ilość dodatków i stonowane kolory to główne cechy charakterystyczne dla tego typu wystroju. Łóżka tapicerowane z naszej oferty doskonale wpiszą się w oszczędną, a przy tym elegancką aranżację sypialni. Subtelne detale sprawiają, że prezentują się one niebanalnie, a przy tym zachowują założenia minimalizmu. 

Nowoczesne łóżka - fokus na detal

łózko tapicerowane lauraŁóżko Boxspring Laura to przykład tego, że niewielki detal może zdziałać bardzo wiele. To łóżko małżeńskie posiada bardzo prostą, geometryczną formę. Elementem, który wyróżnia ten projekt, są połyskujące nóżki w kształcie walca. Niezależnie od wybranego koloru tapicerki, przyciągają wzrok i wprowadzają nawet do najprostszego wnętrza nieco dynamiki. Do tego łóżka z zagłówkiem można dobrać również szafkę nocną utrzymaną w podobnej stylistyce. Pozwala to zaaranżować spójne estetycznie wnętrze.

Łóżko z wezgłowiem - japońska prostota

łóżko tapicerowaneŁóżko Boxspring Klara idealnie sprawdzi się w sypialni urządzonej w japońskim stylu. Proste linie i drewniane elementy wpisują się w klimat wnętrza inspirowanego tym krajem. Zamiast futonów my proponujemy nowoczesne łóżka z wezgłowiem. Aby zachować japońską stylistykę, warto postawić na naturalne kolory - czerń, beż i brąz. W sypialni nie powinno również znaleźć się zbyt wiele wyeksponowanych przedmiotów. Japończycy ilość rzeczy w swojej prywatnej przestrzeni ograniczają do minimum.

Łóżko z obiciem - delikatne pikowanie

łózko tapicerowane marieŁóżko Boxspring Marie jest doskonałym przykładem tego, że łóżko z zagłówkiem pikowanym nie musi kojarzyć się z przepychem i stylem glamour. Tutaj detal ten przyjął oszczędną formę, dzięki czemu doskonale wpisze się w przestrzeń zaprojektowaną w minimalistycznym stylu. Geometryczne kształty i bardzo delikatne pikowanie o prostych liniach są eleganckie i bardzo stylowe. Bardzo niskie nóżki są niemal niewidoczne, nawet z dalszej perspektywy.

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.