Łóżko kontynentalne jest synonimem luksusu i doskonałego relaksu. Do tej pory najczęściej było spotykane w pokojach hotelowych, jednak dzięki swojej stabilności, komfortowi wypoczynku, jaki gwarantuje oraz eleganckiemu wykończeniu, trafiło również do prywatnych sypialni.

Łóżko kontynentalne to niezwykle wygodny mebel, który może stanowić prawdziwą ozdobę sypialni, ale przede wszystkim zapewniać odpowiedni wypoczynek użytkownikom. Mebel ten prezentuje się wyjątkowo ekskluzywnie i choć zajmuje stosunkowo dużo miejsca w sypialni, jego posiadanie daje wiele satysfakcji. To sprawia, że ten rodzaj łóżka staje się coraz bardziej poszukiwany przez klientów posiadających, odpowiedniej wielkości do jego rozmiarów, sypialnie.

Łóżko kontynentalne- czym się wyróżnia?

Łóżko kontynentalne wyróżnia specyficzna budowa. Umieszczone jest na prostych, eleganckich nóżkach, które zapewniają przepływ powietrza pod materacem, a także ułatwiają odpływ wilgoci, dzięki czemu mebel może być utrzymany jest w czystości przez długie lata. Dolną część stanowi tak zwany boxspring, czyli skrzynia ze sprężynami. Górna część to komfortowy, wysokiej jakości materac oraz topper, czyli wierzchnia nakładka. Całość jest wyjątkowo stabilna. Doskonały materac gwarantuje spokojny i wygodny sen. Z tego rodzaju produktów, warte uwagi jest łóżko Boxspring Wioletta , które wykonano w minimalistycznym stylu, bez zbędnych zdobień. Całość, razem z wezgłowiem, tapicerowana jest wysokiej jakości trwałym materiałem, łatwym w utrzymaniu w czystości.

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem na pościel.

Wysokiej jakości łóżko kontynentalne posiada pojemnik na pościel, który ułatwia zachowanie porządku w sypialni lub spełnia rolę schowka na niezbędne przedmioty. Doskonałym przykładem będzie warte polecenia łóżko Boxspring Martina. Jego wezgłowie zostało ozdobione eleganckimi przeszyciami, nadającymi mu wyjątkowo ekskluzywny charakter. Dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można dobrać je do stylistyki danego wnętrza. Łóżko kontynentalne jest idealne dla osób, które miewają problemy z kręgosłupem. Mebel ten ma perfekcyjnie zaprojektowaną powierzchnię do spania, tak by wszystkie odcinki kręgosłupa były właściwie podparte w czasie snu.

Łóżko kontynentalne to niezwykle elegancki i komfortowy mebel. W wyjątkowy sposób wyróżni sypialnię, w której się znajdzie, ale również zapewni zdrowy i spokojny sen swoim użytkownikom.

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.