Szukasz łóżka boxspring, które pasować będzie do eleganckiej sypialni, w której znajdują się klasyczne i nowoczesne elementy? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Przede wszystkim - postaw na łóżko z wezgłowiem ozdobionym pikowaniem. Ten subtelny akcent bardzo zmienia charakter łóżka i sprawia, że wygląda ono niczym łoże z królewskiej komnaty. Zobacz nasze propozycje, które wpiszą się w klimat Twojej sypialni. Masz do wyboru kilka obić materiału oraz ponad 130 wersji kolorystycznych.

Łóżko boxspring MIA

Pierwszy prezentowany przez nas model to propozycja dla maksymalistów. To nie tylko łóżko z wezgłowiem ozdobionym pikowaniem, ale również z frontem wykonanym w ten sam sposób. To rozwiązanie sprawia, że prezentuje się ono niezwykle szykownie. Aby osiągnąć efekt niczym z królewskiej komnaty, zdecyduj się na zamsz lub nubuk w ciemnym, głębokim kolorze. Nasze typy? Burgund, ciemny niebieski i brąz.

Łóżko boxspring SARA

To z kolei minimalistyczna wersja łóżka tapicerowanego z pikowaniem. Jest ono bardzo geometryczne, a cała forma tego modelu jest dość minimalistyczna. Front pokrywa gładka powierzchnia materiału, a zagłówek ma proste, równe brzegi. Można tu pokusić się o wprowadzenie do wnętrza dynamicznego koloru. Jeżeli jednak chcesz zachować ponadczasową elegancję, postaw na grafit, odcienie nude lub klasyczną czerń.

Łóżko boxspring MATILDA

Jest to łóżko kontynentalne z delikatnym pikowaniem i bardzo ciekawymi detalami. Pierwszy z nich to lamówka w kontrastowym kolorze, umieszczona dookoła zagłówka. Dodaje elegancji i sprawia, że ten model jest jedyny w swoim rodzaju. Kolejny element to niskie, szerokie nóżki. Lekko połyskujące, nie rzucające się zanadto w oczy, ale podkreślające styl wnętrza. Zwróć również uwagę na to, że zagłówek wyraźnie wystaje poza krawędzie łóżka. Co prawda nie jest to dobre rozwiązanie do bardzo małej sypialni, prezentuje się jednak wyjątkowo dobrze, zwłaszcza gdy jest to łoże małżeńskie.