Łatwo zauważyć, że łóżka kontynentalne znajdują wielu zwolenników. Są nie tylko wygodne, ale również stylowe. Jeżeli w przemyślany sposób projektujesz swoją sypialnię, docenisz ich estetyczny design i różnorodne modele, wśród których znajdziesz dokładnie ten, który pasuje do Twojego wnętrza. Być może nadal zastanawiasz się, czy łóżko boxspring to dobry wybór do Twojej sypialni. Zobacz zatem, jakie są jego największe zalety.

 

Typowe i nietypowe wymiary łóżka

W naszej ofercie zadbaliśmy zarówno o standardowe rozmiary łóżek oraz o te mniej typowe. W podstawowej cenie znajduje się łóżko kontynentalne o długości 2 m. Odpowiada ono potrzebom osób o średnim o wyższym wzroście. Trafiają do nas również Klienci o wzroście 1.90 m i więcej. Takie osoby chętniej korzystają z dopłaty i wydłużenia łóżka do 2.10 lub 2.20. Również szerokość łóżka do sypialni jest dostępna od 90 cm (to zdecydowanie opcja dla jednej osoby) aż do 200 cm (to bardzo komfortowe łóżko małżeńskie). Kolejna kwestia to wysokość. Proponujemy ją do 70 cm (za dopłatą). Dlaczego ten wymiar również jest istotny. Osoby, które mają problemy zdrowotne oraz starsi użytkownicy potrzebują dopasować wysokość łóżka do swoich możliwości fizycznych. Ta wysokość często jest dla nich najbardziej optymalna, choć niekoniecznie oferowana przez wiele firm, które produkują łóżka na wymiar.

 

Ogromny wybór tapicerki

To z kolei aspekt estetyczny. Możesz sięgnąć po zamsz, gładką skórę, ale też płótno o luźnym lub ściślejszym splocie. W naszym wzorniku znajdziesz ponad 130 kolorów. To ogromna zaleta, dzięki której wyposażysz swoją sypialnię dokładnie w takie łóżko kontynentalne, jakie pasuje do Twoich założeń aranżacyjnych i stylu. Jeżeli zależy Ci na jak najbardziej spójnym wnętrzu, zamów również szafki obite tym samym materiałem, co łóżko z obiciem. Nie musisz przejmować się ewentualnym zabrudzeniem, ponieważ wierzch szafki ochroniony jest taflą szkła.

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.