Łóżka tapicerowane z pikowaniem

Czasem nawet niewielkie elementy sprawiają, że prosty mebel nabiera wyjątkowego wyrazu. Łóżko z zagłówkiem z pikowanym regularnym wzorem znakomicie wpisze się nowoczesne wnętrze z elementami glamour. Minimalistyczna bryła w łóżku boxspring MIA wzbogacona została o pokrycie z eleganckim pikowaniem. Boki zagłówka nieco wykraczają poza krawędź łóżka, sprawiając, że prezentuje się ono wyjątkowo majestatycznie. Pasuje do nowoczesnych, eklektycznych sypialni, w których mieszają się różne style.

 

Duże łóżko w minimalistycznej sypialni

Nowoczesne wnętrza często urządza się w minimalistycznym stylu. Zwłaszcza w miejscu snu i odpoczynku wiele osób relaksuje się lepiej, gdy na zmysły nie oddziałuje zbyt wiele bodźców. Proste kształty, stonowane kolory, oszczędne dekoracje - to cechy szczególne. Łóżko kontynentalne w takiej sypialni stanowi główny element aranżacyjny. Można je oczywiście uzupełnić o pasującą szafkę nocną z obiciem w tym samym kolorze. To sposób na spójne, estetyczne wnętrze. Doskonale sprawdzi się tu łóżko boxspring Luisa z zagłówkiem.

 

Natura w zgodzie z nowoczesnością

Nowoczesna sypialnia może również czerpać z natury. Elementy kamienne, drewniane czy ceglane są tu bardzo mile widziane. Istotne jest to, by nie zdominowały one wnętrza, a były jedynie przyjemnym dla oka dodatkiem. Łóżka do spania z ramą w drewnianym kolorze doskonale kontrastują ze stalą, monochromatycznymi barwami i oszczędnymi dekoracjami. Przykładem może tu być łóżko boxspring Wood z naszej nowej kolekcji. Jest stylowe, a jednocześnie oszczędne w formie, co przypadnie do gustu miłośnikom minimalizmu.

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.