Nowoczesne komody nie tylko wyglądają, ale i służą domownikom. Są dekoracją i praktycznym meblem, który ułatwia życie niejednej gospodyni. W jaki sposób ułatwia i ozdabia wnętrze – o tym doczytasz w poniższym wpisie. Zapraszamy.

Komoda – elegancja, efekt i ekspozycja

Elegancka komoda: biała, czarna z połyskiem lub w kolorze przyjemnego drewna – to prawdziwa ozdoba wnętrza. Do tego efektownie podświetlona – czaruje gości w salonie  i tworzy romantyczny klimat w sypialni. W kuchni nowoczesna komoda z witrynami eksponuje najnowszą zastawę stołową.

Nowoczesna komoda biała z oświetleniem

Czarna komoda z oświetleniem

Biała komoda z połyskiem

Nowoczesna komoda czarna połysk

Więcej zdjęć znajdziesz na stronie: KOMODY»

Komoda – zamiast dużej szafy

Pojemna komoda z głębokimi szufladami, dużymi szafkami – szczególnie przydatna jest w mieszkaniach, w których brakuje garderoby. Komoda jest doskonałym schowkiem – sama nie zajmuje dużo miejsca, a mieści w sobie pokaźny asortyment (od pościeli, bielizny, ręczników, po zabawki czy kosmetyki). Komodę można umieścić w każdym pomieszczeniu (od salonu, po przedpokój).

Komody czarne i białe, funkcjonalne i dekoracyjne Komoda ma szereg zastosowań, nie sposób je wyczerpać w jednym artykule. Idealnie się sprawdza na przykład jako kuchenna wyspa. Zobacz nowoczesne komody w tej roli»