Styl skandynawski kocha biel, zwłaszcza śnieżnobiałą i zestawioną z ciepłym odcieniem drewna. Jeśli lubisz jasne i pełne harmonii wnętrza – to jest to propozycja dla ciebie. Zobacz, jak niewiele potrzeba, by wprowadzić do swojego salonu skandynawski klimat!

Salon w stylu skandynawskim musi być uporządkowany – wszechobecna biel nie lubi konkurencji. Jasne ściany, podłoga i meble, uzupełnione subtelnymi dodatkami z naturalnych materiałów to podstawa skandynawskich aranżacji. 
Im mniej mebli, tym lepiej! Nie wybieraj więc masywnych szaf – postaw na nowoczesne rozwiązanie i element, który podkreśli szczególny charakter pomieszczenia. Biała komoda z elementami w kolorze drewna nie tylko zastąpi szafę na ubrania, ale również wspaniale uzupełni skandynawską aranżację!

Komoda do salonu w skandynawskim stylu

Komoda to mebel, którego nie może braknąć w aranżacji w stylu skandynawskim. Jej minimalistyczna i niezwykle zgrabna forma oraz miły dla oka design sprawiają, że świetnie wpisuje się w północne klimaty.
 Subtelny kolor drewna delikatnie przełamuje wszechobecną biel wnętrza, dodając mu uroku i ciepła. Szukając komody w stylu skandynawskim pamiętaj, że powinna mieć stópki, dzięki którym sprawia wrażenie bardzo lekkiej.

Komoda w stylu skandynawskim

Komoda do salonu:

  • ma gładkie i lśniące fronty w śnieżnobiałym kolorze,
  • uzupełniona jest elementami w kolorze naturalnego drewna,
  • stoi na nóżkach, dzięki czemu sprawia wrażenie lekkiej,
  • ma zgrabną formę – nie zagradza pomieszczenia,
  • jest bardzo pojemna (z powodzeniem zastąpi szafę),
  • wnosi do salonu dużo światła i elegancji,
  • podkreśla skandynawski klimat i styl.

Sprawdź cenę KOMODY W STYLU SKANDYNAWSKIM http://www.aaaameble.pl/komoda-logan-biala-sonoma

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.