Przedpokój – miejsce, które wita gości, więc powinno być reprezentacyjne, zapowiadać styl aranżacji wnętrza. Przedpokój to też miejsce, w którym chciałabyś móc zostawić obuwie, klucze i mieć pod ręką najpotrzebniejsze rzeczy, dlatego powinno być dobrze zagospodarowane, wygodne, funkcjonalne. Przedpokój ma zazwyczaj mały metraż, dlatego nie wstawisz tam dużej szafy, która zagraci pomieszczenie. W takim przypadku sprawdzi się idealnie nowoczesna komoda, która jest elegancka, modna, pojemna i jednocześnie zajmuje mało miejsca.

Komoda do przedpokoju jako funkcjonalny mebel

Komoda do przedpokoju powinna mieć pojemne szuflady, pozwalające schować drobne elementy garderoby: rękawiczki, chusty, czapki, szaliki. Pojemne szafki z kolei pomieszczą np. kolekcję obuwia. Komody słyną z tego, że są najczęściej wykorzystywane do przechowywania butów. Komodę można także wykorzystać do przechowywania środków czystości, składanych parasolek – możliwości jest bardzo wiele, wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie priorytetowe.

Przeczytaj także jak ozdobić komodę do przedpokoju»

Komoda do przedpokoju jako wizytówka domu

Każdy gość, zaproszony przez Ciebie do domu, zanim wejdzie do salonu, musi przejść przez przedpokój. To najważniejsze miejsce na reklamę twojego wnętrza, które wiele mówi o domownikach. Elegancka komoda w przedpokoju zapowiada wnętrze z klasą. Po nowoczesnej komodzie możemy się spodziewać wnętrza futurystycznego, high-tech lub minimalistycznego, opartego na prostocie. Z kolei fikuśna komoda zapowie ekstrawaganckie wnętrze. Jak widać wybór komody powinien być dobrze przemyślany i spójny z wnętrzem.

Biała komoda w przedpokoju aranżacja

Białe komody do przedpokoju

Białe komody do przedpokoju rozjaśnią małą przestrzeń – są szczególnie polecane do ciemnych i małych przedpokojów. Białe komody o gładkich frontach z połyskiem – odbijają światło, dzięki temu optycznie powiększają przestrzeń. Białe komody są ponadto bardzo eleganckie i nowoczesne. Komody w bieli pasują także do jasnych przedpokojów, dzięki temu osiągasz efekt dużych modnych przestrzeni, dobrze oświetlonych, niezwykle eleganckich.

Biała komoda do przedpokoju podświetlona

Nowoczesna biała komoda do przedpokoju

Zobacz więcej KOMÓD DO PRZEDPOKOJU»

Czarne komody do przedpokoju

Czarnych komód nie poleca się do małych przedpokojów, słabo oświetlonych. Ciekawy kontrast tworzą z białymi ścianami. Szczególnie polecane są do aranżacji w stylu high-tech (czarno-białe stylizacje). Ponadto czarna komoda z podświetleniem rozjaśni przedpokój i sprawi, ze stanie się bardziej przytulny, klimatyczny.

Czarna komoda w przedpokoju aranżacja

Komoda do przedpokoju w kolorze drewna

To doskonały mebel do wnętrz klasycznych, tradycyjnych lub rustykalnych. Ciekawie wygląda także skomponowana ze ścianą z cegły i drewnianym parkietem lub białym kamieniem dekoracyjnym na ścianie i jasnymi panelami. Komodę do przedpokoju w kolorze drewna w zasadzie można łączyć z najróżniejszymi stylami.

Zobacz więcej KOMÓD DO PRZEDPOKOJU»

Komoda w przedpokoju w kolorze drewna aranżacja