Urządzając jadalnię zastanów się nad jej dobrą organizacją i zdecyduj się na wstawienie do niej praktycznej ale zarazem gustownej komody. Aby nie zagracać niepotrzebnie pomieszczenia i zostawić jak najwięcej przestrzeni wokół stołu możesz zrezygnować z masywnych regałów na rzecz praktycznej komody i niezwykle estetycznej witryny.

Zobacz też STYLOWE WITRYNY DO JADALNI»

W każdej jadalni musi znaleźć się stół, przy którym pomieszczą się członkowie twojej rodziny i odwiedzający cię goście, dlatego to ten mebel stanowi najważniejszy element jadalni. Jako gospodarz doskonale zdajesz sobie sprawę, że podawanie posiłków przy źle zorganizowanym umeblowaniu sprawia wiele trudności. Przynoszenie naczyń z kuchni, szukanie serwetek czy sztućców bywa kłopotliwe – nie sądzisz, że lepiej byłoby wszystko mieć pod ręką a do kuchni kierować się tylko po przysmaki?

Na każde zamówienie DOSTAWA GRATIS!

Praktyczna i elegancka komoda do jadalni

Nowoczesna komoda w funkcjonalnej jadalni

Rozwiązaniem idealnym jest wstawienie do jadalni ustawnej, ale pojemnej komody z szufladami i witrynami. Ten praktyczny i funkcjonalny mebel bardzo ułatwi ci organizację przyjęcia czy spotkania rodzinnego. W pojemnych szufladach komody możesz przechowywać ściereczki, serwetki, obrusy czy maty pod talerze, zmieszczą się w nich również zestawy sztućców i wszystkie niezbędne akcesoria.

Na półeczkach komody w jadalni możesz ustawić elegancką wazę lub wyeksponować oryginalne naczynia czy ozdoby na stół, co będzie doskonałą dekoracją całego wnętrza i podniesie jego walor estetyczne.

Komoda w jadalni:

  • wygląda niezwykle estetycznie i elegancko,
  • ma pojemne szuflady – idealne do przechowywania sztućców czy tekstyliów,
  • pomieści zastawę stołową i inne komplety naczyń,
  • ma przeszklone półki, idealne do ustawienia wazy czy ozdób na stół,
  • jest ustawna,
  • wykonana z wysokiej jakości płyt,
  • piękne fronty z połyskiem rozjaśnią wnętrze, wniosą do niego szyku i elegancji.

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH KOMÓD DO JADALNI »

Funkcjonalna komoda do jadalni

0

Komentarze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.