Zastanawiasz się jakie meble do pokoju dziennego będą najlepsze? Mamy dla Ciebie kilka propozycji nowoczesnych mebli: białych, czarnych, w kolorze ciepłego drewna, z gładkimi błyszczącymi frontami, z efektownym podświetleniem w różnych kolorach.

Białe meble do pokoju dziennego

Białe meble polecamy do pokoju dziennego:

  • urządzonego w nowoczesnym stylu,
  • który jest mały, ciemny, są w nim małe okna (białe meble optycznie powiększają wnętrze, wnoszą dużą światła – wszystko za sprawą białych gładkich frontów z połyskiem, w których odbija się światło. Tworzą piękną taflę, przypominającą szkło).

Nowoczesne białe meble 

Białe meble do pokoju

 Białe meble z oświetleniem

Białe meble z oświetleniem do pokoju dziennego

 Podświetlone białe meble

Białe meble z witrynami

Białe meble z witrynami do pokoju dziennego

Czarne meble do pokoju dziennego

Czarne meble polecamy do pokoju dziennego urządzonego w nowoczesnym stylu. Meble o prostej formie, zaprojektowanej zgodnie z modnym minimalizmem doskonale wpisują się duże pokoje dzienne. W małych, by nie były zbyt przytłaczające, warto rozjaśnić pokój np. malując ściany w jasnych kolorach lub pomyśleć nad rozjaśniającymi dodatkami.

Sprawdź ceny CZARNYCH MEBLI DO POKOJU DZIENNEGO»

Czarne meble do salonu

 Czarne meble do pokoju dziennego

 Czarne meble do salonu

Meble do pokoju dziennego w kolorze ciepłego drewna

Tego typu meble imitujące strukturę drewna z jej ciepłym odcieniem budują przytulny klimat w pokoju. Wnoszą sporo światła, rozjaśniają ciemne wnętrza, a w jasnych potęgują przestrzeń. Sprawiają, że wnętrze jest klimatyczne, przytulne, ciepłe – aż chce się w nim przebywać jak najdłużej. Przy takich meblach relaks w pokoju dziennym gwarantowany.

Meble do pokoju w kolorze drewna

Biało-czarne meble 

W naszej ofercie możesz tworzyć dowolny zestaw biało-czarnych mebli do pokoju dziennego. Możesz wybrać białe meble z zestawu i połączyć z czarnymi z innego zestawu. Stworzona przez Ciebie kompozycja w 100 procentach będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Przejdź do ZESTAWÓW MEBLI»

Czarno-białe meble do salonu

0

Komentarze

Leave A Reply

Your email address will not be published.