Ciemne panele idealnie nadają się do dużych pomieszczeń – pomimo, że pochłaniają światło to sprawiają, że pokój jest przytulniejszy ale i stylowy, elegancki.


Do podłogi wykonanej z orzecha czy wenge doskonale nadają się jasne meble z połyskiem, których blask idealnie będzie współgrał z ciemnymi usłojeniami paneli czy drewna. Minimalistyczne meblościanki to doskonałe rozwiązanie do stylowego salonu z ciemną podłogą.

Na każde zamówienie DARMOWA DOSTAWA!

Żeby uniknąć zbyt dużego kontrastu dobierz odpowiednie dodatki, zagraj kolorami zasłon, poduszek i dywanu, dobierz odpowiednie oświetlenie.

Biała meblościanka do ciemnej podłogi

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLOŚCIANKI DO SALONU»

Białe meblościanki z połyskiem do ciemnej podłogi

W salonie z ciemnymi panelami ustaw wybraną białą meblościankę z połyskiem – będzie tworzyła idealny kontrast i rozświetlać całe wnętrze, dodając mu stylu i elegancji. Dzięki dodatkom złam surowość kompozycji – nie bój się wprowadzenia ulubionych kolorów i form. Do białych mebli pokojowych zestawionych z ciemną podłogą doskonale pasuje ciemna lub jasna zieleń żywych roślin.

 

Jakie meble do ciemnej podłogi wybrać?

Pamiętaj, że do ciemnych kolorów idealnie pasują meble ze szklanymi elementami – biała meblościanka z połyskiem, w skład której wchodzi piękna przeszklona witryna oraz subtelna komoda ze szklanymi półkami to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne.

Meble w kolorze drewna i panele wenge

Meblościanka w kolorze naturalnego drewna dobrze się będzie prezentować w zestawieniu z ciemnymi panelami wenge. Zobacz, jak doskonale wyglądają meble w jasnym, naturalnym odcieniu beżu we współcześnie zaaranżowanym salonie.

Wysoki połysk mebli rozjaśni pomieszczenie, dzięki czemu unikniesz przygnębiającego efektu.

Zobacz NOWOCZESNE MEBLE W KOLORZE DREWNA»

Meble w kolorze drewna do ciemnej podłogi

Salon z ciemną podłogą i meblami w kolorze naturalnego drewna możesz z powodzeniem urozmaicić dodatkami wykonanymi z materiałów naturalnych tj. skóry, drewna, bambusa, wikliny.

Sprawdź OFERTĘ SPECJALNĄ NA STYLOWE MEBLOŚCIANKI»